Споделена история от Здраве

Ушите ми не спират да пищят 24 часа вече 3,4 години
Здрасти бандата както е заглавиети, ушите ми не ме лставят на спокойствие пищят писък иииииииииииии не спира, в момента е пълна тишина тук и само те пищят писна ми, главата ме боли от тоя писклив звук. Незнам кръвно ниско високо ли имам. От какво се получава
В колата имам към киловат музика за тези който не разбират една басс каса в багажника и думка яко, гроунд зеро, та дали и от силната музика в чужбина съм. Вече 3, 4години ме мъчи този проблем гаден досаден.
На 25 съм ако е от значение 75кг 1. 90см

Коментари

1.   Пиши в Ютюб пастор Пламен Петров всеки четвъртък от 21 часа в Ютюб се моли за хората и после дават свидетелства че Бог ги е излекувал

2.   Спри музиката. Друго много хора се оплакват от този шум заради мобилните антени виж по покривите около теб дали има. И върви на лекар най добре.

4.   Автора,
Ще намаля малко децибелите, и отпуската отивам на доктор ще му обясня хапчета не искам снимки тестове искам действия, ако трябва да ги чистят там незнам, голямо мъчение е този гаден писък, няма спиране няма няма и няма.

5.   Какво работиш?
Случва ли се да си в стационарно положение дълго време или да си на течение?
Пример, за да си разбереш проблема.
Когато реката тече на широко, тя е плавна, чува се румолене, приятно е.
Когато обаче коритото на реката се стесни по някаква причина, минава през стеснен планински участък, и вместо ширина 10 метра, сега минава само през два метра, шумът на реката се чува от далеко, тя трябва да мине през тесен проход и затова се създава силен шум.

Същото е и с кръвотока на кръвта към главата.
Когато по някаква причина, настинка, скован врат, обездвижване, става същото като с реката. Кръвоносният съд е притиснат, обездвижен, и кръвта започва да се движи трудно по по тесни кръвоносни съдове.

С една дума, захващай се да си оправиш врата.
Масажи, разтривки с мазнина, свинска мас, гъша мас, рициново масло, каквото решиш, само не разни миризливи масажни масла, те не стават.

Хубаво е някой край теб, ако не плащай на масажист, можеш и сам.

Лягаш на леглото, да е твърдо, вдигаш ръцете и малко сам разтриваш врата.
После, започваш бавно, въртиш главата наляво, надясно, и пак, и пак.

Възможно е, да ти стане лошо, да се замаеш.
Причината е, че увеличаваш кръвотока към главата, а тя е отвикнала.

Затова по-малко, днес десетина пъти, утре пак, после повече.

Да, добре е да е след хубав масаж на врата, но ако си сам, сам ще се оправяш.
Можеш и да си направиш един компрес с лук, разбиваш лука на каша с някакъв уред и на врата, да спиш с него, но да не го вържеш, че да се удушиш, слагаш само отзад и прикрепваш както намериш за добре.
Лукът ще отпусне вратните жили.
Е, ако не ти се спи с лука, поне час, два с него в леглото, да може да действа и да прониква.
Може и ракиен компрес.

Също висиш на лост, да се опънат вратните жили.

С една дума, раздвижвай се, макар че за 25 годишен млад мъж е озадачаващо как се е докарал до заболяване на старците.
А, може и от стационарна поза над компютър, телефон, ако си шофьор, знам ли.

Успех!

6.   Здравей, това е тинитус. Много хора го имат, аз също от 5 години след преарана ушна инфекция. Други се сдобиват след настинки, слушане на много висока музика, концерти и т. н. Тинитусът е увреждане на слуховия нерв в определена честота. И пищенето е в диапазона на Hz при които е загубен слуха. Не се лекува, но можеш да го намалиш. Моето пищене намаля много, след като спрях цигарите и намалих много алкохола. Не слушай много високо усилена музика. Аз на дискотека и концерти ходя с антифони. В Ю Туб има музика специално за тинитус, също много помага. Накрая не изчезва, но намалява и свикваш.

8.   Трябва да те види лекар. Подценяваш проблема след като толкова време не си се изследвал. Отнеси се малко по-сериозно към здравето си.

9.   Забравих да добавя, макар да е странно за млади хора, но проверете си гъстотата на кръвта.

Гъстата кръв също се движи трудно, тя не е снабдена с кислород и създава проблеми.
Лукът идеално разрежда кръвта, гинко белобата чая е добър също, розмаринът.

Да, шумът в ушите може да е от различно естество, но то и самото ухо може да страда от слабо кръвоснабдяване, така че пак се изисква врата да е здрав и подвижен.
Успех!

10.   Винаги ми е било странно как някой със здравословен проблем пише в сподели и пита анонимните читатели какво му е вместо да отиде на лекар...

11.   Ти дали искаш или не хапчета не е от особено значение, ако има нужда. Възможно е да си си увредил вътрешното ухо от сишната музика. Трябва консултация с унг специалист. Има твърде много възможни неща, тук няма да получиш диагноза

13.   Номер 10, ти виждал ли си какво става в родните болници? Операции без нужда, яко крадене от здравната каса, няма хора и наличните медици са някакви бивши двойкари или тройкаджии /вероятно, защото е трябвало да намерят хора и само тези не са се уредили в чужбина/ и т. н. Учуден съм, че хората не питат по-често - то се е видяло, че ще караме на самолечение, докато на нашенеца му дойде акъла и спре да подценява медицината или да я ползва за шашми.

Без медицина и образование сме заникъде, господа крадци и други подобни! Просто да си знаете, ако някой ден ви хрумне да оставите народа поне да се лекува качествено!

14.   Пробвай с таурин. Не е много скъпа хранителна добавка, а има научни изследвания, че помага при шум в ушите.

15.   13 За 3 в медицинския е нужно да знаеш всичко поне в сбит преразказ да напишеш, лекарите учат постоянно.. Имаме много добри лекари все още, във всяка професия има некачествени професионалисти все пак...

16.   Здравей!
Напиши в YouTube get rid of tinnitus subliminal.
Желая ти успех!

17.   Здравей отново!
Пропуснах да ти кажа нещо много важно!
Някои съблиминали и канали са опасни и трябва да проучиш внимателно.
След дълго проучване установих, че един от най-безопасните и ефективни канали е Quadible Integrity.
Напиши в YouTube името на канала и след това Full body regeneration
Смятам, че ще ти помогне доста! То е за цялото тяло. Следователно, ще помогне и за шума.
Отделно, можеш да пробваш изцеление с Божествения код 379 (потърси в интернет и ще видиш подробна информация)
По-силен е и от иконите, защото идва от самия Създател; то е числото на Бог.
На едно листче напиши собственоръчно трите си имена, датата и годината на раждане и след това този код.

Отделно, в интернет има информация за най различни кодове- за абсолютно всяка болест си има код, чрез който да се противодейства, включително и за шума в ушите! Там също има информация как да се приложи. Не е позволено да слагам линкове, иначе щях.

Ако вярваш на гадатели, можеш да се допиташ до Таня Костадинова Гюрова или Диляна Герганска. До момента съм научил доста от тях и са компетентни по много въпроси.

Надявам се да съм помогнал по някакъв начин. Успех!