Споделена история от Здраве

Болки от ляво и дясно на ребрата
Здравейте ! На 17 съм и изклчючително ме е страх от болести. Нещата се влушиха.. поставях си симптоми,мислех,че съм болна и накрая се оказа просто гастрит... Ходих на ехограф на корем, птлна кръвна картина и всичко е наред . На ехографа много ме натискаха ,може би за да видят по-хубаво и от месец вече ме наболява долу под ребрата . Като го натисна е като кокал,не е определен орган. Търсих и само болести излизат .. не знам . Случвало ли Ви се е? Много ме е страх , но ми казват всички лекари,че съм млада ,малка и няма от какво да се страхувам . Недоносена в 6 месец съм и лекари ми казват,че съм много силен човек и не е нормално да мисля за такива неща. Когато съм започнела да мисля за болести ,трябвало да се сещам колко съм силна. Та някой имал ли е същият проблем с болките?

Коментари

1.   От натискането ли те болят? Да не са протрити? Прискрипани нерви?

2.   Аз също изпитвам болки, вътрешно някъде под слънчевия сплит, ходих на лекари и какво ми казаха? Било на психическа основа. Ще си карам така, дано не стане по-зле. Човек не може вече да разчита на български лекар.

3.   Хепатит? Или може би имаш нужда от секс за да не мислиш за глупости.

4.   От страх и протеснение счетовидната жлеза отделя повече хормони и оттам нататък адреналин и така гастрита ще прерасне в язва. Имам 5 язви и лежах с опасност за живота в болницата. От притеснение чувстваш постоянно стегнати мускули и тн. Съветвам ви да спрете приема на сол и захар. След това алкохол и цигари и пийте чай от лайка и маточина. Най-вече се стремете да бъдете спокойни, защото можете да се съсипете сами без да разберете.

5.   Продухване просто?

6.   Номер 4, може ли да разкажеш повече за състоянието си, защото мисля, че съм в началото на твоя път. С изследване на какви хормони откриха, че имаш хиперфункция на щитовидната жлеза. Изследваха ли ти кортизола и тестостерона? Какви ти бяха съвсем началните симптоми? Имаше ли болка в гърлото и можеш ли да ми я опишеш, както и дали си имала някакви гинекологични проблеми, вследствие на хормоните (аз имам извънменструално кървене). Благодаря ти предварително!

7.   От автора до номер 4
Здравей! Бях изследвана за всички болести, които се сетиш. (без чума естествено) Абсолютно здрава съм, но ме гледаха на ехограф и бая ме натискаха и адски ме болеше, но и там не откриха нищо. По твоя случай мога да ти кажа, че една приятелка на майка ми беше с предменструално кървене. Отишла е на генеколог и след това са я оперирали в болницата. Не знам подробности какво е било, но беше със същия проблем.

8.   От автора:
Извинявам се, отговорът ми се отнася до номер 6!

9.   Вземете свинска мас и памук, и спирт.

Спиртът е после да се изчистете от мазнината.

Намазвате корема с маста и започвате леко да разтивате около болезненото място, лекичко, отляво, от дясно.

Оставяте да попие маста, ако е вечер може и така да спите, с парче плат или тензух отгоре, а после или баня или спирта.

Днес малко, утре малко, но не наведнъж по много и ще усетите облекчение.