Споделена история от Здраве

Агресивни пристъпи
Мисля, че у мен се отключва някакво психическо заболяване. Напоследък изпитвам непреодолимо желание за агресия, за насилие. Ядосвам се от малко нещо и буквално усещам как ме залива адреналин. Напоследък все по-трудно ми е да се овладявам. Непрекъснато си представям как убивам някой по най-жесток и брутален начин. Имам желание да ръгам с нож, да сека с брадва, да късам със зъби кървава плът. Представям си как пребивам някой с метална тръба и смазвам главата му с удари докато стане на кървава каша.

В къщи задръжките ми са почти загубени - казвам каквото мисля, викам, нагрубявам, псувам, обиждам, скачам на бой изобщо съм някакво кълбо от гняв, злоба и нерви.
Четох че такива симптоми се получават при увреда на фронталния лоб на мозъка. Но аз нямам травми на главата, нито съм имала инсулто-подобни състояния. Единствените варианти остават тумор или психическо заболяване.
На психиатър е изключено да отида - живея в малък града и веднага ще плъзне новината и ще си загубя работата.

Не вземам никакви лекарства, не се дрогирам, не пия, не пуша, не вземам стероиди и най-лошото - жена съм и съм 50 кг. с мокри дрехи - при тия мои пристъпи и конфликти нямам никакво физичиско превъзходство и въпреки това не изпитвам грам страх или чувство за самосъхранение.

Не знам какво да правя, страх ме за ходя по лекари, а и те знаят само пари да искат, а нищо не разбират. Най-много да ме натъпчат с невролептици и съвсем да ми скапят мозъка.

Коментари

1.   Щом си жена имаш нужда от гушкане и щи мине:)))
Хектор

2.   Не се оставяй, търси лекарска помощ до като не е станало късно. Ако трябва иди в друг град, абе търси съдействие. Може да станеш и опасна за околните.

3.   То мозъка ти вече е увреден така или иначе като гледам, ти си болна и луда!

4.   Мила авторке, отивай при гинеколог да ти види яйчниците за кисти. Ако имаш и засилено сексуално желание, най-вероятно ще е тестостерон! Нека ти се измери този хормон.
Ако не са хормоните, най-вероятно е шизофрения или друго подобно вродено заболяване. Имате ли шизофреници в семейството?
Не си луда, иначе нямаше да се опитваш да се пребориш с желанията си, нямаше да знаеш, че са лоши, но мерки трябва да вземеш!
Почни с гинеколога, защото е най-лесно това, ако не са хормоните, ако трябва сама се вкарай в психо-диспансер, ще ти помогнат хората!

5.   Не оставяй нещата така иди на лекар или на психолаг за да не стане по лошо неискам а те плашя но с такива неща шега не бива
Sorry ако има правописни грешки не съм свикнала да пиша на кирилица за това така се получава...!

6.   Преди време когато започнах да ходя редовно на фитнес бях в подобно състояние. Не съм взимал стероиди само протеин и храна с много белтъчини (набавени основно от месото). Спомням си как вървях по улиците и се нсдявах някой да ми се заяде за да мога да го пребия. Когато някой ме засечеше с колата направо полудявах. Това беше и причината да спра с фитнеса! Сега нивата на тестостерон се нормализираха и съм съм си пак нормален.
Мъж 29

7.   Провеи си щитовидната жлеза - хормони. Не оставяй нещата така, хубаво е, че си го осъзнала. Взимай си за начало най-лекото - валериан, глог, пий лайка, жълт кантарион, маточина. Отиди в друг град на психолог.

8.   От авторката - № 1, какво ти гушкане - аз не мога да търпя никой, побеснявам само като ме допре някой.
№ 4 - изобщо нямам никакво сексуално желание, само като си помисля за секс и изпитвам отвращение - и това не е. Изобщо не мога да търпя никой, избеснявам дори от невинно докосване.
№ 6 - аз също ям много месо и наблягам на протеините, дали пък това не е проблема, ще започна да увеличавам въглехидратите по малко.
А на психиатър не мога да отида - казах го още в началото - живея в малък и клюкарски град, където няма тайни. Ако се разчуе, че имам такива проблеми ще си загубя работата, а пък дори и луд човек, трябва да яде!

9.   8, ДА СИ ЧУВАЛА ЗА ЛЕКАРСКА ТАЙНА? Ако психиятър се разклюка, той СИ ЯДЕ ХЛЯБА!!!
Много сме от малки градчета, но мога да ти кажа, че психолозите и психиятърите тук работа имат много, никой до сега не се е разприказвал НИКОГА
Според мен действително нещо се е случило в детството ти, което си забравила. Според мен си жертва на педофил, но си била толкова малка, или толкова е било травмиращо, че мозакът ти го е изтрил

10.   9 голяма диагноза постави "жертва на педофил" ако всеки нервак е жертва на педофил то държавата ни е пълна с педофили.

11.   Аврорке, преди правих една скапана диета и се хранех само с месо. Искам да ти "кажа", че в един момент полудях и си представях как ще бутна приятеля ми от терасата и най-различни гадости.

От половин година се храня природосъобразно и ми е толкова спокойно, чудя се на себе си как е възможно така да се изменя. Още първата седмица като спрях консумацията на месни продукти, нещата се оправиха. Сега се храня, 1,2 пъти в месеца с месо и се чувствам чудесно, без отрицателни мисли. Успех !

12.   Ако си починеш, в смисъл отпуска за седмица-две-да се изолираш да не виждаш хора за известно време, нищо да не правиш ,освен нещата които обичаш да правиш няма ли да ти мине?.