Споделена история от Здраве

Мъжът ми е болен от сифилис
Преди няколко месеца при изследване на кръвта на съпруга ми, се оказа, че е болен от Хепатит Б и има сифилис. Няма да ви описвам колко ужасно се почувствах. Веднага си направих изследвания за двете болести, вкл. и за хламидия. Резултатите бяха отрицателни. Бяха готови за 4 часа и ме притеснява, че не са реални. Нямам симптоми, чувствам се добре... Искам да попитам дали е възможно да са грешни получените резултати (в смисъл как не съм се заразила и аз). Между впрочем се развеждам... ;)

Коментари

1.   Ти си щастливка - хем мъжът ти е болен, хем се развеждаш, хем не си прихванала нищо. Ако искаш да разсееш съмненията си, направи си същите изследвания в друг кабинет. И... следващия път гледай кой ти се изпречва на пътя!

2.   Ами щом имаш съмнения, направи си още един тест.
*Яса

3.   Направи си изследвания в поне още 2 лаборатории

4.   Според мен случката изисква да се полее
Хектор

5.   Най-точните са чрез ДНК давам ти пример Геника

6.   Ами щом не си спала с него, не си се заразила. То е едно колело - ти не спиш с мъжа си, той отива при проститутка, заразява се, но ти не се заразяваш, щото и без тва не спиш с него! Елементарно, Уотсън.
И той има какво да празнува май!

7.   До №6 - Драги ми Шерлок Холмс, явно и ти си се качил на това колело...

8.   "...В здраве и болест..." Но на кого ли му пука вече?

9.   Ами, я си представи, че неговите резултати са грешни или объркани. Щото има и такива случаи. Защо той не си направи нови изследвания. Не, че го защитавам ама то с тия доктори.... знае ли човек! Айде със здраве!

10.   Той си повтори изследванията. Не бяха сбъркани. Сбърканият се оказа той...

11.   Милата ми, когато разбрах, че гаджето ми е болно от спин/хиф, няма да ви разправям какво усетих, но аз знаех, че ми изневрява, направих си иследвания от 3 лаборатории и ето ме сега, разглеждам историйки в този сайт. Съвет : Направи си иследвания в поне още 2 лаборатории и въпросът е приключен. Искрено ще се радвам ако си здрава, желая ти го от все сърце и успех, мила.

12.   Милата ми, когато разбрах, че гаджето ми е болно от спин/хиф, няма да ви разправям какво усетих, но аз знаех, че ми изневрява, направих си иследвания от 3 лаборатории и ето ме сега, разглеждам историйки в този сайт. Съвет : Направи си иследвания в поне още 2 лаборатории и въпросът е приключен. Искрено ще се радвам ако си здрава, желая ти го от все сърце и успех, мила.

13.   Ами така е то, анален секс без презерватив, веднага след това вагинален секс, пак анален, пак вагинален, орален, секс с животни, безраборен секс и после,... олеле майко какво стана!!!

15.   Искам да попитам,дали мога да хвана спин ако не съм правил секс ?

17.   До 15. - Не ми прилича на сарказъм. По-скоро е простотия!!!