Споделена история от Здраве

Моето мъничко нищо
Здравейте,

гледали ли сте филма "Моето мъничко нищо"? Е това съм аз! Имах страхотен бюст, но след отслабване го загубих. Гърдите ми не са гърди, а 2 спаружени чушки! От няколко дни съм в депресия и често плача. Безсилна съм! Кожата на гърдите ми е като изсъхнала. Ужасно е! Изглеждам супер в дрехи, но малко по-дълбоко деколте и шушулките ми лъсват. За бански не смея да сложа. Има ли някой сходен проблем и какво ще ме посъветвате?! Не съм раждала и кърмила, ако бях щях да съм първа пред клиниката за силикон. Бихте ли ме посъветвали за упражнения, лекарства, каквото и да е. Малко да заприличам на жена!

Коментари

1.   Нямам идея какво точно е положението, но мисля, че излишно се комплексираш на тази тема. Носи сутиени с подплънки, те повдигат бюста. При банските е същото.. гледай да ги връзваш по-нагоре, за да повдигат. Грижи се за кожата на гърдите за да изглежда подхранена. Ако имаш винанвова възможност можеш да си направиш повдигане принципно, но остават белези.

Ако искаш да носиш рокля без презрамки... вземи някой сутиен с подплънки, махни му презрамките и го вържи отзад (там където иначе се закача) стегни здраво така че да не се смъква надолу. Малко трудно се отвързва, но пък изглежда добре

2.   Ами предполагам че състоянието на гърдите ти се дължи на бързо и рязко отслабване, което е голяма грешка и за съжаление гърдите го отнасят най-много.

Аз не мога да ти дам експертно мнение, но започни да правиш лицеви опори. Др. упражнение, което е доста по лесно е да опреш длан в длан ( пред гръдния кош, все едно се молиш) и да притискаш ( 30-40 пъти по няколко серии).

Др. нещо, което смятам за изклучително важно за цялостния добър вид на гърдите е да ни ги поливаш с мн. топла вода, а по скоро с хладка. Дори след баня, ако си достатъчно издържлива, можеш да минаваш цялата област с кубче лед.
а и още нещо... ако имаш навика да стоиш изгърбена.. опитай да се поправиш, защото гърдите увисват така.
Не знам колко полезни са тези съвети... но ти казах всичко за което се сетих.

3.   Има къде, къде по-тежки случаи. Мисля, че излишно се комплексираш.

4.   Да ще те посъветвам да престанеш с глупостите, живота не се свежда до едни цици и една визия, знаеш колко болни хора има, които чакат края си, колко бедни, гладни, жадни и какви проблеми могат да имат другите. Я се радвай на живота и бъди благодарна за всичко, което имаш. Ако някой те обича ще те обича и със и без бюст!

А ако ти си в депресия заради едно деколте, просто проспускаш най-хубавата част от живота си заради едни "чушки" както ти казваш.
Горе главата, не мисля, че е толкова зле. Вместо да се депресираш за глупости се сети колко хора има с наистина сериозни проблеми, ако беше без крак, без ръка, а ти за едни цици, а и това е поправимо, малко упражнения за гърди и ще се стегнат, а след като родиш, ако още имаш тези комплекси, въпреки, че сподер мен е вредно, но ако все пак това те депресира си сложи малко силикон, но не и прекалено, защото седи грозно и чалгаджийско:) Успех и горе главата:)))))))))

5.   Здравей, ако си млада, не вярвам положението да е чак толкова зле. Според мен просто си въобразяваш. Вярно, че има и такъв ефект, възможно е, но ако си на 20, 20 и няколко, или по-малка, няма да е чак такъв ефекта - както го описваш.

Всичко е в главата ти, освободи се от комплекса :) аз още на 19 си въобразих, че имам бръчки около очите. Познати ми се присмиваха и казваха, че ми няма нищо. Сега съм на 30 и съм доволна от лицето си. Изобщо да не ти пука!

6.   И аз съм така. Отслабнах с 7-8 кг и гърдите ми станаха чашка А. Много е гадно. А бях почти С. Но на мен кожата си ми е нормална. При тебе ако наистина е толкова зле, колкото го описваш, най-добре се мажи с някакви хидратиращи кремчета, или се посъветвай с някой специалист.

7.   Никакви упражнения не могат да ти помогнат, нито мазила. Само силикон ще запълни празната кожа, с него можеш и да кърмиш. Казвам ти го от опит, аз си направих повдигане на бюста в клиника ВИТА, обаче имам 2 деца. Имам белези, обаче бюста ми има перфектна форма, страхотно деколте с изрязани рокли и огромно самочувствие. Е, моите цици бяха големи, но се комплексирах преди от формата им. Сега всичко е просто перфектно.

8.   Що за глупост е това - самочувствието да ви идва от размера на гърдите??? Аз също имам малки гърди, стегнати са, но са малки, една шепа. Но са си моите гърди - естествени, мънички и сладки. Никога не ми е било комплекс.

Още в училище, когато съученичките ми носеха сутиени бях в чуденка - как е възможно от това да им идва самочувствието. Нося си блузки с голямо деколте, дори понякога не слагам сутиен и пак изглеждам елегантна и секси. Природата най-добре знае какво и как.

А конкретно за увисналия бюст - опитай със стягащи кремове. Но да ти кажа, една позната така свали доста килограми и сега гърдите и представляват едни кожи, които и с повдигащ сутиен пак са зле. Мисля, че е добре по време на отслабването да се правят упражнения за гърдите, както и да се мажат със стягащ крем. Опитай с кремче :)
Ж25

9.   Миличка разбирам те напълно :D... аз бях тъка имах нормално телосложение.. ама реших да отслабна и станах кльощава и те изчезнаха носех 85C ако не и повече, станах на 75B... преди с кеф си носех блузки и потничета с деколтета а сега като ги обличах нямаше какво да показвам с тях.... Може да звучи смешно но бях се депресирала направо... нямаше ми ги :D... после си реших проблема напълнях с 2 килограма и те си се върнаха :D (sun) сега се чувствам по добре и пак ми се върна самочувствието... Какво ли не правят едни цици...!!! :D:D смешно си е но си е тъка :D

10.   Успокой сее!! Не е чак толкова, млада си няма как да е толкова зле сама си го набиваш в главата. Тренирай малко и се храни нормално, имам предвид без зверски диети и подобни. Положението ще се оправи.

11.   Една приятелка пък мисли да си взима някакви хормонални лекраства, толкова се е депресирала от малкия си бюст. Аз съм против, макар и аз да съм с малики гърди, но как да я разубедя от тази безумна идея?

12.   Искам да ти кажа, че колкото и да имаш никога няма да си доволна. Хората ще смажат самочувствието ти. Моите не се събират в шепата. Нося чашка Д, понякога Ц.. но какво от това? Пак мисля, че са малки и все ще се намери някой дам и каже, че имам малък бюст или пък да ме засегне за друго...
Защо си отслабнала? Я опитай да качиш малко, гърдите ще се налеят. Не се притеснявай!
Миналото лято бях 47кг и гърдите ми бяха чашка Б...
После си качих 53 и сега съм добре.
Искам да сваля малко, но ме е страх и затова не го правя.
Сериозно те съветвам да си качиш малко и просто поддържай теглото... това влияе на гърдите

13.   Напълней отново и ще си върнеш формата на гърдите