Споделена история от Здраве

Периодично гадене
Привет на всички,видях,че има подобни истории,но все пак искам да споделя.
Преди половин година имах доста сериозни семейни проблеми и от тогава забелязах как с мен се случват странни неща. Първо имах бодежи в ляво под гърдата,личната докторка ме увери че е от нерви. После се появи за около седмица и половина световъртеж,а след него до ден днешен периодично гадене което преминава през мен за секунди и минава но ме обхваща хипохондрия и страх да не би да съм болна. Май месец си правих кръвни изследвания и всичко е в норма,ходих и на невролог-лека дисфункция на нервната система. Това гадене не е придружено нито с позиви нито с повръщане нито с болка но когато ми се случи целия ми ден отива в страх за живота ми. Не мога да водя живота си нормално. На 23 години съм. Някой с подобен проблем? Да се тревожа ли?

Коментари

1.   Повечко секс и разходки на чист въздух - и ще се оправиш.

2.   Жена, 25.

Аз съм с тежък хроничен гастрит и състоянието ми периодично се обостря до положение, при което по цял месец може да ми се гади непрекъснато. После затихва и така до следващия път. Не се повлиява от лекарства, дори от скъпите такива. Особено тежко е, ако си позволя домати или много плодове, те дразнят стомаха и тогава гаденето ми е в кърпа вързано.

От известно време обаче всяка сутрин без изключение, още преди кафето, приемам половин чашка вода с 15 капки клеева тинктура вътре, а веднага след това и една капсула Джинджифил и Куркума (хранителна добавка).

Прочети и за двете, имат изключително много ползи за организма, най-вече при леснодразними черва, гадене, газове, гастрити, колити и всякакви подобни стомашно-чревни неразположения.

Откакто пия тези двете добавки, нямам никакво гадене, но за сметка на това имам много енергия и се чувствам чудесно. Опитай тази комбинация, със сигурност няма да съжаляваш. Ето и ползите:

Ползи от клеевата тинктура:
1. При лечение на сезонни възпалителни процеси в устната кухина и носа;
2. Заздравява раните чрез активиране процесите на регенерация на меките тъкани в организма;
3. Има мощно противогъбично действие;
4. Оказва спазмолитично действие, частично отстранява болезнения предменструален синдром;
5. Предотвратява формирането на отоци;
6. Влияе благотворно върху синтеза на костна тъкан и бързото поправяне на дефектите при счупвания;
7. Отстранява проявите на местно възпаление;
8. Успокоява нервната система и предотвратява безсъние;
9. Оказва противовирусно действие и защитава организма от сезонни респираторни инфекции;
10. Великолепно стимулира имунната система;
11. Защитава храносмилателните органи от вредни външни въздействия и агресивни влияния.

Куркума (полезни свойства):
1. Мощен антиоксидант;
2. Подобрява мозъчната функция; полезен при превенция и лечение на Алцхаймер;
3. Намалява риска от сърдечни заболявания; има кардиозащитен ефект и понижава лошия холестерол;
4. Води до редица промени на молекулно ниво, които могат да помогнат за предотвратяване и дори лечение на рак;
5. Отлично противовъзпалително средство, което облекчава артритни състояния;
6. Силен натурален антидепресант;
7. Куркуминът може да помогне за забавяне на стареенето и в борбата с хронични заболявания, свързани със състаряването;
8. Помага да се предотврати образуването на зрели мастни клетки и да се намали честота на заболявания, свързани със затлъстяване и наднормено тегло;
9. Ефективен при храносмилателни разстройства, подуване и газове; облекчава бързо и ефективно симптоми на колит, гастрит и синдром на дразнимото черво.

Джинджифил (полезни свойства):
1. Ефективен за намаляване на гаденето и чревните газове;
2. Противовъзпалително и противоболково средство (тушира менструални болки);
3. Увеличава добрия холестерол;
4. Увеличава подвижността на сперматозоидите и обема на еякулата;
5. Противогъбичен ефект при орални инфекции;
6. Положителен ефект при стомашни язви;
7. Блокира растежа на ракови панкреасни, простатни и яйчникови клетки;
8. Слабо до умерено намалява мускулните болки при продължителен прием.

Всичко това като информация съм открила в специализирани сайтове за реални изследвания, проведени в реални лаборатории през годините. С други думи, не са случайни суперлативи, нахвърляни из нета и женските сайтове.

Ако ще ти помогна и по този начин, направо ще ти кажа на кои фармацевтични компании са моите добавки. Клеевата тинктура е в бяло шишенце на Софарма, а Куркумата и Джинджифилът (те са си една добавка), те са на Биохерба. Може на всякакви други производители, разбира се.

Впрочем, помисли дали няма вид храна или напитка, която обостря гаденето при теб, както при мен са доматите. Ако желаеш, започни да се храниш изчистено (свежи плодове, големи салати от сезонни зеленчуци, немазни супи, чисто немазно печено месо и риба, гъби, бобови), изключи бялата захар и бялото брашно, изключи и газираните напитки, както и алкохолът в големи количества.

Ако си пиеш добавките редовно и минеш на един пречистващ хранителен план, със сигурност ще усетиш облекчение, при това на всички нива. Организмът ти ще се почувства много по-добре, гарантирам ти.

Прегръщам те и ти желая скорошно облекчение!