Споделена история от Здраве

Заклет геронтофил
Пускам тази тема в секция здраве, тъй като става дума за психологично здраве.
Преди много години като малък по неизвестни докрай за мене причини се зароди сексуално влечение към по-възрастни жени. Тогава още не беше мода да си извратен и да имаш отклонения, беше си табу, все пак говорим за 80-те години на 20-ти век.
Както и да е, остана си тайна несподеляна с никого. Но нещата се развиваха, имаше претъпкани трамваи, позволявал съм си да се търкам в разни лелки и да наблюдавам реакциите им. Беше нещо, което ме зарежда, но все пак не беше ясно как може да стигна до реален полов контакт. Затова и никога не ми се получи.
В последствие съм заговарял по-възрастни жени, но жените от това поколение, родени 35-та 50-та година са с по-друг морал, те никога не предприемат първата стъпка или аз поне на такива попадах и съответно нищо не се получи, въпреки, че много ми се искаше. В последствие, някъде около 22,23 годишна възраст естествено имах гаджета на моята възраст, впоследствие дори се ожених, имам и деца. Всичко е наред, но отскоро имам необясними психологически терзания и безпокойства. Животът ми казва, че не мога да продължа така. Имам много опити да преспя с по-възрастна жена и досега не ми е вързало - това предполагам е възможна причина да се чувствам така. Друга причина може да бъде травма в детството , заради която съм се 'сетил' за идеята да харесвам лелки. При положение, че вече минах 50г., за мен 'лелки' вече са едни престарели жени, които почти е невъзможно да бъдат използвани като сексуална цел и може би това започва да ме побърква. Един вид - че започвам да пропускам възможността за.. Дайте някакъв съвет как да преборя това.

Коментари

1.   Това е поредната фантазия на онази 50 годишна мечтателка. Познах те, нали? Поне се подписвай, че си ти, имай смелостта да си признаеш и пускай теми в раздела за измислени истории.

М21

2.   номер 1, не е смешно. Твърде добре би било да е така, явно съм в някакъв паралелен свят и само на мен се случват такива неща. Или просто хора, които да споделят нещо, което да ми помогне не се намират, въдят или раждат.
Все пак благодаря за коментара.
п. п. няма да се подписвам, защото мисля това да ми бъде единствения пост тук. Не ми е нужен друг.

3.   Това трябва да е в папката Измислени Истории

4.   1, лекувай се.

5.   Щом са на 50, скоро ще ти мине мерака, самолета сам ще падне!? Пък като толкова искаш нещо дърто( риба дърта няма), намери си бивша проститутка, сега вече на 70 години и готово, реализирай си мечтата. Оставя питомното, ходи да гони дивото, ти си за психиатър!

6.   Хаха представя си го.

7.   Явно и затова не си завъртял семейство досега, защото мислиш с коя жена да си легнеш, а тя не може да ти роди деца, а не си си намерил подходящата за теб! Ще си останеш стар ерген! Щом си на 50, си закъснял!

8.   Трудна работа, винаги когато човек усети ,че нещо в него се променя,примерно,че остарява,започва щури начинания.Това може да се озапти много тръудно. Всички сме така в една или друга сфера

9.   От автора:
Общо взето много постни коментари и много отгоре отгоре е четено.
Нещата, които ми се предлагат са ми минали през главата още първия час през който съм се замислил за проблемите си.
Генералните констатации от рода на 'остаряваме', 'променяме се', 'пощуряваме' също са доста като 'копирани отнякъде'.
Има само един извод - хората, които коментират могат да получат съвет от мен по-скоро за техни си проблеми, отколкото да ми дадат за моя случай.
Благодаря за коментарите все пак, също така благодаря, че нямаше ругатни разни. Да пазим сайта.