Споделена история от Здраве

Често уриниране и слаба полова система???
Мъж съм на 29 години и имам често уриниране и слаба полова система. Какво да правя?

Лекарите не помагат с нищо. Всичко каквото изпия и го изхвърлям моментално, а после устата ми е суха. Честото уриниране през половин-един час ме обезводнява. Зле съм и с половата система – почти сухо, няма производство на сперма, нямам желание за секс. Ако се напъна без желание за секс и не ми става. Проблемът ми е от детството като съм бил на 7 годинки.

Един билкар и психолог, работещ с билки и витамини ми каза, че проблемът ми е от вегетативната нервна система. Уролози, андролози и всякакви измислени лекари не биха ми помогнали абсолютно с нищо, та дори и невролози, ако се окаже наистина, че е от вегетативната нерва система и гръбначен мозък.

Прилича много на раздразнен пикочен мехур, но тук и половата система е блокирала тотално. Намирам връзка между двата проблема, тъй като вегетативната нервна система управлява също както уринарната, така и половата.

За 24 часа уринирам над 24 пъти. А половата система освен, че е слаба, а също и нерегулирана – свършвам преждевременно и сухо.

Имам 2 версии: суха и стегната простата, която стяга пикочния канал и предизвиква чести позиви за уриниране или увредени нерви. При всички случаи всичко изглежда добре като ми направят изследвания и не виждат нищо, което ме навежда на мисълта, че проблемът не е на физическа основа, а на психическа или на нервна.

Коментари

1.   Честото уриниране често се получа от изстиване на кръста и на кръката. Също може да се появи често уриниране и при пиене на химични напитки който се продават по магазините.
Трябва да избягваш обувките, които държат краката студени. Аз преди години съм имал такива маратонки и като ги носех през зимата почвах често да уринирам.
За да не ти изстива кръста трябва да носиш боди.
Ако си уморен и си под стрес е нормално да имаш проблеми в секса.

2.   До номер 1.

За съжаление от 20 години уринирам през половин-един час, дори и лятото уринирам пак през половин-един час и проблемът наистина е много сериозен и не спира. Не е шега работата. Слабата полова система си я имам още откакто имам проблема с честото уриниране. Явно двете неща са свързани. Имам желание за секс веднъж годишно, което е направо ужасяващо и потресаващо за годините ми, та дори този един път в годината не е качествен акт, а свършвам преждевременно, а количеството сперма е нищожно. Не мога да се порадвам и веднъж в годината на качествен секс.

5.   Модовете ми изтриха коментара, те не разбират ама да трият....

Авторе пробвай Kegels за мъже. Упражнения на PC мускул Pelvic Floor. Оня мускул, който се стяга ако искаш да спреш уринирането ти посредата на действието.

Тоя мускул отговаря за половата сила и за уринирането едновременно.

7.   А как до 29г не си търсил мед. помощ?
Като си бил на 7, родителите ти не те ли водиха по лекари заради това уриниране и обезводняване?
Антидиуретичен хормон изследвал ли си? А всички полови хормони?

8.   Това със ps мусколът довежда до поява на хемороиди поради травмирането им по време на упражненията.