Споделена история от Здраве

Увеличен клитор
Здравейте, имам един много личен проблем и досега на никого не съм споделила, надявам се тук анонимно да бъда посъветвана към кого да се обърна и какви мерки да взема. Аз съм ж21 и преди 2 години направих цикъл със стрероид, няма да казвам кой, но някои може да се досетят и често го пишат, че за жени също е препоръчително. Тренирах в клуб и тогава бях доста надъхана и трябваше да кача мускулна маса, тъй като съм жена е доста трудно и ми препоръчаха да направя цикъл по схема. Резултатите бяха добри и бързи, но дойде големият проблем, за който съжалявам. Не след дълго, усещах че там долу не е наред и тъй като си нямах приятел, а се повишава либидото и забелязвах, че без да се докосвам клитора е увеличен и се забелязва обема около бельото. Много се депресирах и обвинявах. Страх ме е от интимен контакт даже, ако човека ме помисли хермафродит. Майната му на цялата суета, сега как ще върна времето назад. Моля, дайте ми съвети какво да правя. На някоя случвало ли се е нещо такова, не ми се иска да стигам до хормонална терапия, за да не станат нещата по-зле и нашите няма да ми го простят. Негативното мнение си запазете, достатъчно ми е.

Коментари

1.   Само лекар може да ти помогне.
Не знам дали ще се възприеме като негативно мнение, но го пиша за всички, които се "надъхват" по тая тъпа, изопачена мода: Ако беше спортувала просто за здраве, нямаше да стане така.
100% е на хормонална основа, но не знам какво е лечението. Отиди на лекар да ти обясни и си реши.