Споделена история от Здраве

Гнойна пъпка над срамните устни
Пъпката е гнойна колкото грахово зърно. Преди малко я изстисках и имаше доста гной. Първите два дни не ме болеше, но днес ме болеше като вървях. Чудя се от какво е? И дали ще имам още такива? Спазвам лична хигиена. Даже днес я видях докато се къпех. Обичам да се самозадоволявам, но не сам правила секс. Е, моля ви особено момичетата имали ли сте? От какво се получават? Защото за първи път ми се появи.

Коментари

1.   Не е притеснително, намен също ми се появяват понякога. Не е от хигиената, защото и моята е отлична. Случва се понякога след бръснене, кола маска или нещо от сорта. Сами се махат, но при мен не виреят дълго, защото ме дразнят и ги стискам.

Мег*

2.   Ми може да е от подкожен косъм :D знам ли ;)

3.   Понякога се появяват, но няма нищо страшно те си минават.

4.   Може би е някакъв цирей.

5.   Ок, поне знаеш, че не може да е някаква венерическа болест

6.   Протрила си се от самозадоволяване, поспри и намери някой да те почеше...

7.   Може да е от жегата и потенето на тялото ти. Аз в жегата имам много такива, но не знам защо твоята е толкова голяма. Може наистина да е от подкожен косъм. За предпочитане е след като изтискаш пъпката, да я намажеш с някакъв спирт - лавандулов или ако нямаш, я тампонирай с ракия. Може да е гадно, но вярвай, че помага като трябва да внимаваш да не се стече спирта по влагалището ти. След като направиш всичко това върху предварително чиста кожа обуй си памучни бикини/боксерки, но не прашки. с Тях се разнасят най-много бактерии.

8.   Не сме се събрали компетентна ред колегия гинеколози в този сайт. Мило момиче, отиди незабавно при гинеколог и ще намериш отговор на въпросите си.

Adora

9.   И аз имах такова топче, беше от подкожен косъм. Лошото беше че прекалено дълго време не обърнах внимание и се наложи оперативно да се премахне. Късмет на всички