Споделена история от Здраве

Как да предизвикам цикъла си?
Здравейте на всички. Аз съм жена на 22 години и имам един малко може би странен въпрос към вас. Как мога да предизвикам цикъла си? Възможно ли е това? Да се изясня по-точно искам да ми дойде по-рано отколкото трябва. След 2 седмици с годеника ми имаме годишнина от годежа ни, а на мен тогава ще ми дойде, а и двамата бихме искали да го отпразнуваме и така нали сещате се. Все пак това е първата ни годишнина и не ми се ще да съм в цикъл тогава, за да мога да се насладя на празника ни така да го нарека. Сега сериозно към дамите. Момичета, знаете ли как мога да предизвикам цикъла си и да ми дойде с 1 седмица по-рано, за да може до тогава да ми е свършило. Само не ми казвайте, когато ми дойде да пия витамин С за да го стопирам , защото така преди години като бях пила едно лято, когато бях на море и си го спрях с витамин Ц, и това доста ми навреди и за следващите пъти. Дори трябваше да ходя на гениколог, за да ми изписва лекарства, за да се нормализира.. и така оправих се и той ми каза повече да не приемам по повече от 1 или 2 хапчета витамин Ц на ден, а те толкова няма да ми помогнат нито и да ми го спрат напълно. И така, мили дами Вие знаете ли някакви природни методи, които сте практикували и са ви помогнали да ви дойде по-рано. Ще се радвам да споделите, ако знаете нещо, което би помогнало. Лек ден. :)

Мод: теми и коментари от същия IP адрес:

http://spodeli.net/story.php?ID=157289#comment10
http://spodeli.net/6/story-157155.html
http://spodeli.net/6/story-157463.html

Коментари

1.   https://apteka.framar.bg/16004761/примолут-нор-табл-5-мг-20 Жена ми пие това като иска да си спре цикъла. Не знам до каква степен е полезно обаче....

2.   Според мен повече ще ти помогне това

https://apteka.puls.bg/bg/nervna-sistema/anafranil-tabl-25-mg-h-30-27339

Анафранил се използва за лечение на натрапливи състояния.

3.   Драги модетатори на сайта.. Може просто да изтриете всичките ми теми и да забравим за това. Не съм написала нищо лошо и не съм писала нищо с лоши намерения. Моля просто да изтриете всичко включително и това и бъдете сигурни че повече няма да влизам във сайта ви и да пиша нищо -открих по-смислени неща за правене...благодаря и лек ден =).

Мод: не извъртайте нещата. Никой не е казал да не влизате. Въпросът е да не се злоупотребява с желанието на коментиращите да помогнат. "всичките МИ теми" като самопризнание ли да го тълкувам, понеже тезата ви беше, че нямате представа кой е писал останалите теми?

4.   Хахахахаха, тая "девойка-авторка" яко я пере пешкира, хахахаха!

6.   Е, ако ти се дж*ска толкова и нямаш силни болки влизате под душа и давайте, докато си в цикъл. :D Може би ще ме опрекнат много, но от години го правя с приятеля ми докато съм в цикъл по 1 или 2 пъти и се чувствам много добре след това. Ходя на гинеколог редовно и не съм имала никакви проблеми. Дори по време на цикъл ми е по-приятно. Ако е гнуслив слагате кондома и готово. По - добре така от колкото да си разбутваш цикъла