Споделена история от Здраве

Момиче усетила адът
Добър ден. Преди 7-8 месеца пуших мархуана(или билка не знам какво е било пушила съм няколко пъти) но на мен от компанията ми подейства различно(вкарах си филм че съм във самолет а ги ненавиждам)и се започна паника, мисли за лудост, страх, страх че ще си остана така, исках да тръгна да бягам но не знаех на къде 1 седмица бях така. След 1 месец обаче всичмо се върна безсъние, замаяност(която ме мъчи и до днес) сърцебиене. Отидох на психиатър и той не ми каза нищо предписа ми лекарства. Към днешна дата се чувствам по-добре но тази замаяност и пищене в ушите ми създават ужасен дискомфорт. Предстои ми заминаване в чужбина притеснявам се че там няма да мога да се оправя и не знам дали да замина или не моля ако някой е имал същата история и го е мъчило близо една година да сподели отминава ли това с времето, колко време, връщаш ли се към нормален начин на живот както преди да направиш тази грешка или си оставаш. Моля споделете Някави паник-атаки като задух чувство че припадам изпотяване и т. н нямам моля споделете

Коментари

1.   Ще те разочаровам, ама това не е от "тревата". Какви лекарства са ти изписали? Ако искаш ги кажи, впрочем, била съм при един психиатър който ми изписваше ксанакс за тревожност. А това е пълна простотия. Масово психиатрите, а и психолозите са с платени дипломи и за нищо не стават. Потърси второ, трето мнение. Не е ок от една "трева" да ти изписват лекарства.

2.   Ами аз не съм толкова прост да пуша марихуана, но ти явно си доста тъпа жена. Какво друго очакваш от наркотици? Да ти оправят живота ли?

4.   Не съм пушила марихуана, но съм имала нужда от психиатър. Истината е, че понякога се налага среща с него. Правилният подход е, да се потърси помощ навреме. Да се говори открито с него /, трябва да му имаш доверие /да се сработите /. Посещава се редовно, на две седмици, наблюдава се как действат лекарствата. Питаш за всичко, което те интересува. Лекар, който мълчи и пише рецепти, не ти трябва.
Според мен, не трябва да заминаваш в чужбина в това състояние , за да можеш да се лекуваш. Там ще имаш и допълнителен стрес, който няма да е в твоя полза.

5.   Батеее пушила коз веднъж ебахти и филма :D Някои като мен са изпушили килограми ако реално можеш да асимилираш колко много е това...

6.   И аз съм така, ппц марихуаната не трябва да се подценява, може доста да ти навреди. Аз съм с паник атаки и е Ад, само че не заради трева или нещо друго. Лекарствата помагат, но ги спирай само по предписание на лекаря. А и в чужбина, сменяйки средата може да си по-добре. Аз лично се чувствам по-добре на чуждо място, което е странно. Горе главата и дано всичко се оправи.

7.   Според мен марихуаната е неспособна да причини такова нещо и то от един път. Ако е някаква химия, сигурно може. Но както и да е. Бих казал преди да отидеш на психиатър, първо да отидеш на психолог. От кой град си, за да ти препоръчам добър?

8.   5 и 7, съгласна съм. Много е филмиран българския народ с тая трева, пълно невежество. Даже не знам с какво трябва да е друсана тая трева, че един месец да я държи?? Ето поредното доказателство, че ако беше легализирано такива случки на предрусали деца с "трева" нямаше да има