Споделена история от Здраве

Бяло слузесто течение с кръв
Здравейте!
Цикълът ми свърши преди 14 дни затова със сигурност не е менструация. От два дни имам непостоянно бяло слузесто течение със следи от кръв, което се отделя предимно при уриниране. Запазих си час при АГ, но прегледа ще се осъществи след приблизително две седмици и половина. Много съм притеснена, това е причината да се обърна към вас. Моля ако някой знае нещо по темата или се е сблъсквал с нещо подобно да сподели.
Възможно ли е да инфекция на пикочните пътища, киста или просто овулация?
Не знам дали симптомите имат нещо общо с това но от месец имам киселини и подуване на стомаха :/
П.С на 17 години съм, ако това има значение
Предварително благодаря!

Коментари

1.   Мисля, че е възможно да са гъбички, защото при наличие на гъбична инфекция може да има и кръв. Отделно гъбичките идват от червата, може би затова се подува коремът ти. Имаш ли парене или сърбеж долу?
Друга възможност, която ми хрумва от моя личен опит е хормоните ти да са се разбъркали. При мен се е случвало поради нисък прогестерон.
Не се притеснявай на първо място. И двете, описани възможности не са страшни, а напълно лечими.
Бих те посъветвала да пробваш следното (напълно безопасно е): кипваш една тенджера с вода и като заври, я дърпаш от котлона и слагаш една шипка сода бикарбонат. Оставяш я да се охлади до приятна температура и се измиваш с нея. Казано ми е от лекар като средство за нормализиране при гъбички и други подобни. Дори да не помогне, поне няма да навреди.
Мий се с това до гинеколога и бъди спокойна най-вече! Когато не сме спокойни и се притесняваме, съпротивителните сили на организма намаляват и му е трудно да се справя с болестите. Тъй че не се притеснявай, ще се оправят нещата. :)

2.   Здравей, напълно е възможно да е овулация. По време на моята започвам със слузесто течение, после леко кърваво и накравя воднисто. Смятах, че имам проблем, но пуснах два теста за овулация и се оказа, че е това. Пуснала съм всички изследвания и нямам нито гъбички, нито възпаление.
Все пак посети гинеколог, но вероятно това е причината.