Споделена история от Здраве

Ментални проблеми или друго ?
Здравейте.Аз съм момче на 23 години много кратен шампион на България във Бокса и Борбата но преди няколко месеца всичко се обърна.Бяхме с приятели компания и решихме да пушим трева (сега не прибързвайте със заключенията не бях пушил сигурно от 4-5 години) но този път подейства доста различно.Страх,изтръпване,мисли за лудост,желание да почна да бягам,че това никога няма да свърши просто някъв ужас. Премина няколко дни се чувствах горе долу така,но след известно време се оправих. Докато една вечер след месец не се повтори същото без да съм пушил или правил каквото и да е. Страх мисли,че полудявам,обикалях стаята,защото бях неспособен да седя на едно място.След 2 седмици с мисълта (всичко ще мине от себе си) се предадох,защото тези 2 седмици бяха ад.Отидох на психиатър (малко ме е срам да го кажа) отидох каза ми паническо разстройство и ми изписа АД.Започнах да ги приемам към днешна дата съм по-добре не съм получавал ПА всъщност за 8 месеца съм получавал само 2-пъти. Но от 7-8 месеца вече ме мъчат замайване(ходя си добри) шум в ушите от,който не мога да спя,и просто е невъзможно да пътувам с кола или дори с автобус,започва да ми се гади сърцебиене и т.н...въпросът ми е оправя ли се това замайване и този шум в ушите връщаш ли се към нормален живот какъвто си имал преди това или си оставаш така ? Благодаря много за отговорите. Желая ви всичко хубаво от сърце

Коментари

1.   Всичко се оправя, нещо имаш сериозни притеснения и несигурност може би и от стреса се случва това, чети книги почивай си не се натоварвай или виж прочети за Саркис Инджиян и може да го посетиш колкото и невероятно да ти изглежда.

2.   Тревата е довела до дисфунция в автономната нервна система! Може да мине много дълго време преди да се възстаноеиш напълно! Ще ти мине, като се възстанови баланса между двата дяла на вегетативната система! Чист въздух и спорт! Успех

3.   Силата на настоящето - Екхарт Толе

4.   Имал ли си скоро нокаут? Или травма на врата? Шумът в ушите провокира ли се от движение на главата? Можеш ли спокойно да си наведеш главата напред, така че с брадичката да докоснеш основата на шията?
Защото може и това да има значение.