Споделена история от Здраве

Затишие пред буря....?
Здравейте,
според вас коронавируса отиде ли си вече от България?
Или това е затишие пред страшна буря, която ще ни изненада?
Защото третата вълна отмина това всички ние вече го, знам,но дали след топлите месеци, които предстоят есета ще дойде четвъртата вълна или вече това няма да е толкова възможно,след ваксинация?
Какво мислите ѝ за Индийският вариант на вируса, според в той ли ще предизвика фурор през студените месеци?
През лятото е ясно, че ще бъде спокойно, както беше минала година,но след това какво ни чака????
Вие какво очаквате?
Аз имам, лошото чувство, че тепърва предстои страшното?

Коментари

1.   Няма за кога да продължава повече, вижда му се края на вируса! Короната си свърши работата...икономиката е съсипана! За едно нещо си прав - тепърва предстои истинският кошмар. Това до сега беше нищо в сравнение със задаващата се инфлация.

2.   Просто вече една голяма част от населението го пребуледува по един или друг начин, и вируса почва сам да губи сила, особено близо 1 000 000 души се ваксинираха и продлжават да го правят, това значи че вируса сам ще загуби скорост, това е нормално, и друг път е виждано, просто когато повечето приемници имат имунитет, вируса няма какво да напада, то е ясно че все някога по голямата част от планетата или ще е ваксинирана, или ще го е пребуледувала, просто след някоя друга година, Ковид 19 ще отиде при другите вируси от миналото, за който като кажеш че си болен на хората ше им е странно че още го има, най вече ще се раболяват от него, хора който или не са се ваксинирали, или не са го пребуледували!

3.   Наистина е затишие пред буря, но бурята няма да е поредната вълна на коронавирус. Пестете пари от сега :)

4.   Аз бих добавил към съвета на номер 3, не само да пестите пари, ами и да си изтеглите всичко от банките, за да не плачете след това. Сега глупаците ще изхарчат всички спестявания по почивки, но умните хора започват да пестят, защото идват тежки времена.

5.   Нищо не се знае. Дано повече хора се ваксинират. Не се знае на новите варианти дали ще им действа вксината. Като гледам как в провинцията никакви меррки не се спазвати малко е плаша от една страна, от друга страна повечето хора вече го изкараха. Но не е изключено да стане като сезонния грип - всяка година нов щам и да трябват нови ваксини.

6.   Моето страшно мина и замина....преди 6 м.загубих съпруга си от корона вируса....всички в къщи се разболяхме и оздравяхме,само че него го няма вече и няма да се върне.....унищожиха народа и само се дърлят в парламента.....бъдете здрави и успех.....

7.   Към 2: Думата е бОлест--> бОледувам --> пребОледувам!!!
Освен липсващия пълен член и липсаа на точки, правещи поста едно свръх дълго и неграмотно изречение...

8.   Задава се девалвация на националните валути,грандиозен скок на цените,данъците,изземване на собствеността по един или друг начин,крах на борсите,делеверидж и като цяло копие на американската депресия.Най-вероятно парите кеш ще изчезнат и ще бъдат заменени от електронни пари,което означава тотален икономически и социален контрол.Ще има невиждани бунтове и ексцесии,каквито не сме виждали досега.
Прав си,затишието не е пред буря,а пред шквал икономически.

9.   От създателите на "болни без симптоми" идва "имунизирани мрат от вируса срещу който са имунизирани"