Споделена история от Здраве

Как да си направя клизма в домашни условия?
Здравейте искам да попитам дамит,е които са го правили, как се прави клизма в домашни условия? Никога не съм правила и ме е страх, а нямам никакви от онези дето се продават. И може ли без тях? Ако не, къде се продават и колко струват тия атрибути за клизма?

Коментари

1.   За какво ти трябва първо клизмата - запек ли имаш, анална любов ли искаш да правиш?

Ако е първото - съветвам те да си направиш клизма с Глауберова сол. Взима се от аптеката, струва стотинки, много помага и не вреди.

Ако е второто, ползвай дамски душ (май до 10 лв. струва, пак от аптеката), пълен с хладка вода, трябва водата да е с телесна температура, някой използват и тинктура от лайка. Пълни се червото с вода, чакаш и то се празни.

Според мен е обаче не много препоръчително да се прави често, защото си убиваш флората и фауната там. Червото е много важен орган. Не можеш да живееш без него, защото там се извършва 2/3 от храносмилателнип процес.

Дебелото черво, което участва при анален секс е отделено от другото, обикновено там няма фекалии. По принцип не би следвало да има проблеми при анален секс, дори без клизма преди това, но за твое спокойствие си направи първия път.

Ползвайте кондом, защото там има много бактерии, опасни за партньора ти, които той може и да ти лепне после и ще си имаш проблем с цистит.
Успех!

2.   За първи път чувам, че има две дебели черва. Едното за секс, а другото за дефекация. Що за глупост?
Клизмата за лечение на запек се препоръчва от учителя Петър Дънов, а също така и от народният лечител Петър Димков. Чрез нея се прочиства дебелото черво от отпадъчните продукти на организма. Клизмата е здраве, красота и дълголетие. Ако искаш да изненадаш приятно партньора си, преди анален секс, си направи клизма. В аптеките продават иригатори. Можеш да си направиш клизмата само с вода (30-35градуса) с добавена към нея една чаена лъжичка готварска сол. Успех!