Споделена история от Здраве

Nofap challenge
Здравейте! Искам да попитам за хората, които са компетентни по тази тема какви трикове така да кажем могат да се използват и реално това наистина ли помага или не. Аз лично съм се нагодил от днес да го почна (демек в момента съм на 1 ден) до 180 дни също така ако има хора, които го правят и имат някакъв прогрес да споделят.

Лек ден/вечер

Мод: толкова ли не можа да го напишеш на български, мама му стара? Предизвикателство му викат в България.

Коментари

1.   Това предизвикателство го практикувам от близо 3 год. и никога не съм достигал до 90-дни. Постоянно правя серии от 20, 40, 50 дни.

Но получавам резултати. Първо да ти кажа, твърденията, чв ще си по-привлекателен за жените и ще ти се лепят като мухи е доста преувеличено.

Аз най-вече го правя за енергия и възстановяване.
Преди спах 10 часа и бях постоянни уморен, сега спа 5,6 часа и имам повече енергия и съм по продуктивен.

Тренирам с тежести и се възстановявам по-добре, както и мускулатурата ми е по-плътна, кардиото ми също се подобри.

Друго, което забелязах е, че съм по-спокоен и жените в реалният живот са ми по-привлекателни.

Преди поради порното, жени които са красиви ги намирах са грозни.
Освен това ми се подобри значително ерекцията, заради порното имах проблеми при секс, не ми се дървише на 100%.

Знам, че ще има хора, които ще ти кажат това са глупости и аз бях от тях, но си има ползи.

2.   Евала на мода! Личи си че не е бот !
Пич не знам за този култ ама аз и без него миналата година реших да спра да мастурбирам. Нито секс съм правил. След 9 месеца въздържание накрая бях с една мацка и спермата ми беше кървава.
Ама като казвам кръв...разбирай ярко червена. Уплаших се . Отидох на уролог и той ми изписа антибиотици за появилото се възпаление на семеннопровода както и препоръча мастурбиране на всеки два дни .
Това ми е обица на ухото от тогава.

За тези от вас които си нямате приятелки - не си правете експерименти със здравето!

4.   Благодаря за коментарите по въпроса със минусите от това, което бях чел за това предизвикателство е, че може да се получи рак на простата от което се бях панирал малко мисля, че бях го видял пак във някаква тема във този сайт. Съответно прочетох и за болките във семенниците, които се получават мисля, че това се проявява в начален етап някъде във 1 месец, но тъй като този рак, който може да се получи от това мисля да не го правя но обмислям възможността да намаля самозодоволяването и да намаля порното най-вече, защото бях дочул, че комбинацията със самозодоволяването и порното не е добра идея. Вероятно няма нужда човек да бъде във една от двете крайности а да прави някакъв баланс примерно във седмицата може например 2,3 пъти да се самозодоволи и съответно да не надхвърля това нещо, защото пък доколкото знам прекаленото самозодоволяване не е добре.

Автора

5.   Абе ако се натрупа семе ще получиш полюция и готово.

6.   2-3 пъти седмично? Those are rookie numbers in this racket.

Нека ви дам един съвет, за да не ви падат чурките (образно казано).

Спрете да гледате порно с порно звезди. Визирам тия, дето са най-популярните. Също и на известните продукции и студиа. Ако искате да поразпуснете, просто гледайте homemade porn. Естествено, не избирайте нещо противно. По-скоро нещо ваш тип. Слабички/пълнички, със/без огромни цици и т. н.

Така при истинска ситуация няма да се спичате, защото няма да сте свикнали на всичко, което ви пускат при "якото" порно, сиреч - перфектна светлина, 2 на 2 вана, изпъната мацка с малка талия, стегнато дупе и големи цици, поемайки го до гърлото (учудващо без да повърне).

Просто е съвсем различно, когато го правите на задната седалка, в 02:00, на полигона.

Никога не съм разбирал, как изобщо това е проблем ня някои, но предполагам фикс идеята, че трябва да чукате момичета тип Lana Rhodes по-скоро ви вреди. Съответно, се получават no-fap предизвикателства.

7.   2-3 пъти седмично? Those are rookie numbers in this racket.

Нека ви дам един съвет, за да не ви падат чурките (образно казано).

Спрете да гледате порно с порно звезди. Визирам тия, дето са най-популярните. Също и на известните продукции и студиа. Ако искате да поразпуснете, просто гледайте homemade porn. Естествено, не избирайте нещо противно. По-скоро нещо ваш тип. Слабички/пълнички, със/без огромни цици и т. н.

Така при истинска ситуация няма да се спичате, защото няма да сте свикнали на всичко, което ви пускат при "якото" порно, сиреч - перфектна светлина, 2 на 2 вана, изпъната мацка с малка талия, стегнато дупе и големи цици, поемайки го до гърлото (учудващо без да повърне).

Просто е съвсем различно, когато го правите на задната седалка, в 02:00, на полигона.

Никога не съм разбирал, как изобщо това е проблем ня някои, но предполагам фикс идеята, че трябва да чукате момичета тип Lana Rhodes по-скоро ви вреди. Съответно, се получават no-fap предизвикателства.