Споделена история от Здраве

Заболява ме слънчевия сплит при общуване
От известно време съм зле енергиино. По едно време не можех да говоря в работата, сякаш нещо ми стягаше гърлото. С медитативно късане на въжета малко се оправиха нещата но пак се случва понякога като говоря с хора да ме заболява в слънчевия сплит. Проблемът е от енергиино естество, защото като правя cord cutting (премахване на енергиини корди) се подобрявам. Но сякаш аурата ми е надупчена и покрай хора със силна енергия ми става зле. Някой оправил ли се е от такъв енергиен проблем? Има ли хора в София, които да лекуват и пречистват аури?

Коментари

1.   Пробвай системата ДЕИР на Димитри Верищагин.

2.   Ти шегуваш ли се!?Ходи в светлината и ще се пречистиш спазвай всяка дума на светлината и постъпвай според нея.Какъвто дух слушаш от него ползваш .Изреди всичко което не трябва да правиш и го спазвай и не прескачай думата си ако кажеш примерно повече няма да пуя кафе и ако ти сложат пустолет на главата да пиеш къфе трябва да кажеш на този който ти е сложил пистолет на главата да страля защотото орестъпеш ли си думата живота ти вече няма да струва нищо.

3.   Много си ограничила кръга само в София трябваше да напишеш където и да са .

4.   Сигорно ще има ,но може и да не са в плът тези хора.Искам да застанат до теб такива хора да ползваш от аурата им до като се научиш как да постъпваш и какво не трябва да правиш.

5.   За да се пречистиш първо трябва да спреш източниците на омърсяване .(да извършваш грях)Започни от тежките грехове ,не си налагай волята над никой ако има да плаща(да се мъчи)не можеш да го избавиш от съдбата му просто му кажи какво мислиш ,а той ако иска да те слуша ако иска да не те слуша .Не пуши .Това е втория по тежест грях защотото чрез цигарите греха се промъква в твоят дом .Не допускай никой в твоя храм ,това място на което каниш посетители и на тях им харесва да бъдат вътре и на теб харесва да ги пускаш се нарича храм .

6.   Медитация на/под слънцето. Ако можеш, се проектираш, ако не- "придърпваш" слънчеви лъчи.
Научи се да правиш щит около себе си когато си сред хора, но по-важното да се научиш и да не попиваш/абсорбираш чужда енергия.
Щита срещу енергийни атаки е добре да е- меркаба, кристален с остри ръбове или огнен.
С времето ще се научиш и да връщаш боклуците които поемаш от чужди енергии на собствениците им...ще се научиш и да блокираш тях, а не себе си.

7.   Личното ми мнение, е че това е заболяване на тънките черва - нещо, като преплитане или срастване на тънките черва. Мисля, че го наричат Илеус Йлиус.

8.   5 източниците са разни клипчета със специални тонове в ютуб, binaural beats и други такива честоти, които променяли вълните на мозъка. След всяко слушане на такива ме боли слънчевия сплит, със сигурност много от тези клипчета са заредени с нечисти сили или нещо такова, особено в последните години не знаеш дали тези, които ги пускат безплатно какво целят.

9.   6 аз ги връщам като късам енергиините нишки с другите хора, места и енергии. Даже започнах да правя такива движения все едно отлепям чуждата енергия от аурата си.