Споделена история от Здраве

Ваксинирани ли сте? Какви странични ефекти изпитахте?
Здравейте.Не съм карала ковид. Лекар, на който вярвам, препоръча да се ваксинирам. Моля, ваксинирани хора или такива с ваксинирани около тях да пишат. Каква ваксина сложихте-колебая се между Пфайзер и Модерна? Какви странични ефекти изпитахте, бяхте ли работоспособни през следващите дни, как се чувствате седмици или месеци след ваксината? Притеснявам се, защото имам алергии, както и съм получавала анифилактичен шок в миналото. Прочетох много противоречиви мнения и информация както на български, така и на английски и то от официални медии. Има информация и за увредени и починали хора и след вирус, и след ваксина.

Коментари

51-59 от 59

52.   И смъртта е страничен ефект, но хората, получили го, няма как да напишат коментар. Не се дава гласност и на роднините им.

53.   Какво има да се коментира повече... Вижте част от разследването на Project veritas - https://www.projectveritas.com/news/federal-govt-whistleblower-goes-public-with-secret-recordings-government/
Това не са конспиратори, а разследващи журналисти и сайтът им е известен с безпристрастните си анализи.
В общи линии става дума за това как на всички медицински лица, а и на правителството на САЩ е пределно ясно, че ваксините срещу ковид предизвикват множество тежки странични реакции, дори смърт, но всичко това се потулва по ред известни и неизвестни за медиците, коментиращи случващото се, причини...

55.   53, имам десетки колеги, които са се ваксинирали и нито един не е пострадал по никакъв начин вече месеци след втора доза. Стига с анти-ваксърски конспирации.

56.   52, а дава ли се гласност, когато антиваксър се разболее и умре? Дава ли се гласност като влизат в болница с фалшиви сертификати? Имам над 1000 ваксинирани колеги и никой не е получил странични ефекти освен 24 часа след ваксината.

57.   Странични ефекти (да се прави разлика между моментни реакции и странични ефекти) няма как да знаете дали ще имат тези ваксини, тече пробен период (понеже ваксините в момента са точно такива, те не са преминали през всички фази и съответно хората, които си ги поставят предполагам са на ясно с това). Страничните ефекти се разбират след 3 месеца - 4 години. Съответно са свързани с опасността от появата на автоимунни, сърдечни, алергични и други прояви. Тепърва ще се разбере какво следва. Не искам да звуча крайно, но затова целевите групи първоначално бяха хора хронично болни и в пенсионна възраст. Счита се, че това е групата с най-малък принос към икономиката и най-силна тежест в социалните разходи.

58.   Според вас трябва ли ваксинираните да бъдат изолирани. Май разнасят зарази, а са само 24%. Аз вече искам да си живея нормално, без ваксини и без маска. Вие какво мислите?

59.   55, реално десетките ти колеги не са достоверна статистическа извадка. Чистата статистика, дори само за САЩ, говори друго - повече смъртни случаи и тежки странични ефекти от поставянето на ковид ваксините за по-малко от година, в сравнение с всички останали ваксини, прилагани в САЩ за последните 30 години. При това говорим за докладвани случаи, което си е една стъпка напред, защото много случаи просто не се регистрират по ред причини, някои от тях посочени от медицинските лица в разлседването на Проджект веритас. И това как всички били в прекрасно здраве след ваксините... Ми ти да не очакваш директно да гушнат букета, повечето просто увреждат необратимо здравето си, което ще се прояви след време, малко вероятно е да умрат непосредствено след ваксинация, особено ако по принцип са в добро здраве, но и това се случва. Аз лично знам за здрав и прав млад, спортуващ човек - получи инфаркт след втора доза. Ами то малко като наркоман звучи, ама за жалост си е от "ваксината".

60.   И още малко да се ограмотявате. Тук авторите са получили изненадващ за тях ефект. Американският Канал 7 пуска на страницата си във фейса следната покана към зрителите си - След като вече има ваксини, загубихте ли ваш неваксиниран близък, разкажете историята си - прави го на 10.09, и дотук, за около месец има около 250,000 коментара, и всички, подчертавам всички коментари са относно починали или тежко увредени близки СЛЕД ваксинация... Това е доста по-сериозен статистически разрез, отколкото неколцината колеги на един от коментиращите... Коментарите са излишни... https://www.facebook.com/80221381134/posts/10158207967261135/?d=n

61.   Мненията ЗА/ПРОТИВ ваксинирането са винаги 50/50 и винаги ще срещнеш мнения и от двете страни за мен лично хората, които се ваксинират, мислейки, че там някъде някой мисли за тях и наистина създава ваксина са пълни идиоти, ама наистина пълни. Всичко това си е един чист бизнес, бизнес и пак бизнес. Едни хора налапаха много пари и това е, опитват се и да налагат още повече, докато други загубиха. За съжаление имам познати, които починаха или останаха с трайни увреждания след ваксинация. А за грипа, че е коварен, коварен е, наистина имам познати, които много тежко го искараха, но ако се замислите, то има и други тежки грипове и болести, които могат да ви смажат, ама не тичате да се ваксинирате. Като бонус ще ви задам един въпрос - кои бизнеси пострадаха и кои спечелиха? Като бонус 2 ще ви кажа и отговора абсолютно всички пострадаха, само медицинския сектор спечели

51-59 от 59