Споделена история от Здраве

Хранителна добавка Ever Burn
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и искам да попитам нещо, което ме интересува относно този продукт който съм посочила в заглавието. На скоро си купих фетбърнър на капсули защото го имаше само в такъв вид взех си го обаче като видях колко е голяма капсулата реших да почна да отварям капсулата и да приемам само праха, който има отвратителен вкус.
Въпроса ми е следният има ли ефект от него когато се пие по този начин и има ли опасност да ми навреди на стомаха?
Ще се радвам някой, който е запознат да ми отговори!

Коментари

1.   Фетбърнър-ите натоварват сърцето и покачват температурата. Не те съветвам да ги приемаш, защото може да си направиш сериозен проблем с тях. Още повече, че ти си на 15 и имаш бърз метаболизъм в тази възраст. Ако искаш да отслабнеш, просто спортувай и ефекта ще дойде сам. Но такива неща не приемай!

2.   Ако искаш да отслабваш, единственият начин е КАЛОРИЕН ДЕФИЦИТ!
Ако щеш и 100 хапчета да приемаш, няма да има ефект, ако калориите ти надвишат дневният ти енергиен разход.

3.   Най-често капсулите са стомашно-устойчиви, така че веществото да се освободи направо в червата. Като ги отваряш така първо има риск, че веществото ще навреди на стомаха ти и второ, има възможмост част от него да се инактивира в стомаха -т.е. да намалиш ефекта. Не се знае как ще подейства и на хранопровода като го гълташ така.

4.   Капсулите са лекарствени форма, която се приема цяла. Ако идеята беше да се приема праха както ти го използваш щеше да бъде под формата на прах с дозиращ прибор, понякога капсулата обвивка помага да се разтвори съдържанието в червата, а не в стомаха. Приемаш я цяла, това е съвета ми като фармацевт.

5.   От автора :Благодаря за съветите ,но целта не ми е отслабване ,а просто в почивните дни когато не правя силови тренировки правя кардио и обикновено го правя сутрин на гладно и пия фетбърнъра за да може да не губя мускулна маса по време на кардиото .Целта ми е релеф аз вече съм се изчистила сега правя релеф и за това го ползвам.
Благодаря и на модераторите ,които ми публикуваха историята !

6.   Капулата се разтваря в стомаха. За да не стане това тя трябва да е киселиноустойчива. Със сигурност не е .
Като не взимаш капсулата поглъщаш един боклук по-малко.
Никоя от тия добавки не работи.
Ако си грозна, няма да те направи хубава. Стани лесбийка.
И не забравяй да благодариш на грозните ти дебели родители дето са те направили. Че да има на кого да предадат техните недъзи.

7.   От автора към номер 6 незнам от къде си ги измисляш тези неща ,че аз и родителите ми сме били дебели няма нищо вярно в това ,което си написал.
Другото, което искам да кажа е ,че вече взех решение спрях да пия фетбърнари просто вече си пия само аминокиселини ,които ми помагат по време на кардио да не загубя мускулна маса и същевременно да я пазя чиста.
Благодаря на всички ,които ми отговориха на историята!

8.   От автора към номер 6 незнам от къде си ги измисляш тези неща, че аз и родителите ми сме били дебели няма нищо вярно в това, което си написал.
Другото, което искам да кажа е, че вече взех решение спрях да пия фетбърнари просто вече си пия само аминокиселини, които ми помагат по време на кардио да не загубя мускулна маса и същевременно да я пазя чиста.
Благодаря на всички, които ми отговориха на историята!