Споделена история от Здраве

Възможно ли е да е Делта?Оф ужас
От няколко от вчера днес вече е втори ден нос ми в едната ноздра е запушен и имам хрема от вчера на обяд?
Аз съм се ваксинирал с двете дози от Пфайзер през юли месец ми сложиха втората доза,но защо имам хрема????
Ваксината предпазва от тежка форма на болестта,но тази хрема ме мъчи какво да правя не съм имал хрема от 2019г.април много рядко имам хрема как се процедира,ако е делта възможно ли е да е простуда?
Оф не знам....

Коментари

1.   Много по-лошо е и няма лек за съжаление, поне според мен, иначе се обърни към психиатър.

2.   Уау! Извинявай ама си изключително неблагодарен! Имал си хрема, това било тежък вариант. Тежък вариант е да си с 40 градуса и да не можеш да станеш от леглото. Тежък вариант е да те боли глава, сякаш ще получиш инсулт след секунда. Тежък вариант е да си на система в болница и да се борят за живота ти! Аз прекарах Ковид, 2 пъти, като още се възстановявам от втория, не съм се ваксинирана и няма да се ваксинирам. Моля ти се, стягай се, мъж, има хрема и вече олеле майко! Всички сте облъчени от ши*аната СЗО и телевизия!

3.   Възможно е, но може и да не е. Според мен, нямаш основания за притеснение, щом си ваксиниран юли - би трябвало да има висока ефективност ваксината все още.
Ако се притесняваш, купи си бърз тест от аптеката - ще покаже какво е положението.

4.   А добре дошъл. Ами то и аз съм ваксинирана и о чудо, от седмица с настинка. Баш силна хрема и удря и в синусите и главоболие. Бързите тестове са ми негативни.
Ти какво очакваш, като си се набол и всички сезонни вируси да се изпарят като по магия ли? Не работи така. Просто ако е ковид, може да си спокоен, че ще го караш по леко и толкова. Не е универсална защита от всякакви болести, хубаво е да продължаваш да спазваш мерките. Не се шашкай като ти потече носа. Пий повече течности, витамини, вземи си капки за нос, стой на топло и толкова.

5.   От тестовете е най вероятно. Като ти бъркат за ПСР ти нараняват ноздрите. Хипер много хора се оплакват от сенна хрема тази година без никога са са имали такава. На мен пък носа ми кърви, а никога досега не е било така.
Просто по болниците и лабораториите са брутални като взимат проби.

6.   Ами минали са 25 дни, авторът трябва отдавна да е забравил за хремата си, нека да сподели какво е било в крайна сметка, предполагам, че поне си е пуснал един бърз тест:)

7.   Дори да си коронясал, ще го пекараш по-леко заради ваксината. Пък има и други вируси, освен короната. Не се филмирай заради една хрема.

8.   Автора е на темата,аз изцял съм забравил за въпросната тема сега случайно я намерих ѝ се сетих по заглавието.
Нищо интересно не стана имах лека хрема в деня на писане на тази тема, на следващия ден отново имах малко хрема и след това приключи.
Но аз веднага си купих гел против харема и пръсках на ден около 5 пъти мисля,в различни времеви интервали, това се случи.

9.   "Ваксина" почитателите, чухте ли вече " новината" че "вирусът" (много кавички, ама като всичко това е най-големият фейк в историята... ) никога не е бил изолиран? ! А като не е изолиран как създадоха бързо "ваксина"? ! Така поне ще се усетите ли?
Аз все пак че кажа: втори етап е да ви вкарат доживотни лекарства... поне в този им филм не елизайте.
Чистете сега с натурални продукти, дишайте-дишайте-дишайте дълбоко и помогнете на имунните си системи с натурални продукти които ще помогнат за придеижване на кислород в тялото!