Споделена история от Здраве

Нервно вегетативна дистония
Здравейте, има ли някой който е успял да излекува тази болест? Ако има, моля за помощ!

Благодаря!

Коментари

1.   Авторката съм:
Моля споделете, също така ако сте преборили и чувствителност към промяна във времето!
Нека си помогнем взаимно!
Бъдете здрави!

2.   Аз съм така, но не съм намерила лек...

3.   Здравей, разкажи малко за себе си, на каква възраст си, имаш ли заболявания и от кога си така!? Аз съм на 36 години имам поликистозни яйчници и хипофункция на щитовидната жлеза, вегетативните кризи почнах да ги правя зимата на 2020г, преди ми беше лошо при по-голяма промяна във времето, примерно от слънчево време да започне да вали сняг..., нещата обаче на последък придобиха много остра форма! Пиши ми, ще се радвам да си даваме съвети взаимно, аз съм много отчаяна и ссеки ден се моля да стане чудо и да се излекувам!

Поздрав,
Мария

4.   Комбинация от витамин б комплекс и по специфично б12, също така повечко сол яж, хората с такъв проблем обикновено са с ниско кръвно.

А относно витамините внимавай с дозата, започни с малки количества и виж как ще ти се отразят. Солта също регулирай, не съм експерт но това отчасти ми помогна на мен.

5.   Здравей! Във фейсбук има група "Фибромиалгия", има и "Паническо разстройство и паник атаки", може да намериш полезни съвети. Също така си провери хормоните на щитовидната жлеза, много проблеми идват от там. От 6 години съм с тази диагноза, овладявам я на моменти, понякога обаче не се търпи :(

6.   Благодаря ви, че писахте! Очаквам с нетърпение още съвети!
Поздрави
Авторката