Споделена история от Здраве

НЕНУЖНО обгаряне на шийката на матката и сексуални проблеми
Моля публикувайте историята ми! Имам нужда от помощ!

Здравейте всички мили хора. Много съм притеснена. На 25 години съм, ако това има значение. Бях на преглед при една изключително некомпетентна 'докторка', гинеколог. Взе ми биопсия от шийката на матката, при което започна кървене, и за да го спре, тя взе машината за обгаряне на ранички и с нея спря кървенето. Беше за кратко време, не мисля че повече от 30 секунди и тя каза да нямам полови контакти 1 седмица.

Изчаках 10 дни и когато имах сексуален контакт, усещах дискомфорт и не успях да получа оргазъм? Минаха още няколко дни, пак опитах, пак същото. Притесних се и реших да изчакам още 2 седмици. Пробвах и се разревах... Сякаш съм станала безчувствена, не можах да изпитам оргазъм и след това сигурно около половин час изпитвах дискомфорт, който отиваше и нагоре към матката. Това никога не ми се е случвало, винаги ми е било много лесно да получа оргазъм и никога не съм изпитвала дискомфорт в живота си.
Чудя се дали така ще си остана завинаги или просто съм по-чувствителна и трябва повече време да се възстановя? Дали ме осакати за цял живот?
Да не говорим че това обгаряне беше абсолютно НЕНУЖНА процедура. Изключително много се ядосвам на себе си, че допуснах да ме докосне с тая машинка.

Сърдечно моля тези от вас, които са ги обгаряли или имат информация по темата да ми помогнат

Коментари

1.   За кой пореден път трябва да ви се каже - сподели. нет не е лекарска канцелария. Марш към друга гинеколожка възможно най-бързо. Никой в този сайт нито може да ти направи изследвания през интернет, нито е вероятно да има лекар, още по-малко гинеколог. Няма време за срам щом се отнася до здравето!!!!