Споделена история от Здраве

Бръчки
Здравейте! На 25г съм и особено под дясното си око имам силно изразени мимически бръчки.. Когато се смея, точно там ми се присвива кожата и вече много си личат, като се усмихна :(.
Какво бихте ми препоръчали?
Сестра ми, която е с 8г по-голяма, ги няма :(.

Да се мажа ли с някакъв крем? Какво да направя?

Коментари

1.   Ж29: Всеки си носи годинките с достойнство. Бръчките - също. :)) Неизбежни са, осевн ако не смяташ да лягаш под ножа. И аз получих същите на 24-25 г. А на челото имам БРАЗДА от детството си, която все повече се засилва. Но всичко това не ми пречи да си живея живота... Що се отнася за мимическите бръчки около очите - препоръчвам ти няколко препарата. Има рол-они за околоочен контур на "Ревлон", "Регал", "Дева". Цените са различни, действието еднакво. Има гел за нанасяне с пръсти на "Орифлейм" (12 лв). Много пари за нищо!!! Най-добре ползвай СЕРУМ против бръчки на бълг. фирма "Боди-Д" ООД. Чувала съм от техни конкуренти, че сами изкупуват билки и извличат съставки от тях. Влагат ги в козметиката си. Правят МНОГО износ за различни страни. Собственичката и Главен технолог е бивш Главен технолог от "Ален мак". Серумът е на цена около 8 лв и може да се намери в търговската мрежа из цяла България. Ползва се както за околоочен контур, а така също и за цялото лице и деколте. УНИКАЛЕН продукт! Ползваме го и аз, и майка ми, и други роднини и приятелки. ИЗЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНА СЪМ!

2.   Не си въобразявай. Преди 25 изобщо не се образуват бръчки, аз съм на 27 и нямам.
Но ако искаш да нямаш бръчки - мажи се винаги с крем със слънчезащитен фактор. Лятото поне 30, дори зимата - с 15. Слънцето е причина номер 1 за бръчките. Явно при теб става дума за суха кожа, вземи с и и крем от аптеката за суха кожа, но преди всичко - пази се от слънце!

3.   Ами напиши в гуугъл студеното кафе помага ли срещу бръчките. Аз съм на 14 и пия винаги студено кафето, защото съм чул, че от топлото се появяват, а студеното ги унощожава.

4.   Под очите няма как личат ... но почелото има как да се предпазите .... не правете много гримаси, Недейте да си вдигате веждите или да се мръщите и лигавите тва предпазва

5.   Авторката съм:
КАТО СЕ СМЕЯ, И ПОСТОЯННО СЕ ЗАДЪЛБОЧАВАТПОД ДЯСНОТО МИ ОКО, ОСОБЕНО...
може би не трябва да се смея толкова, но е неизбежно!
дано на 30г не се сбръчкам много :( !
На 25 съм, а вече ми се струват много годините, някак си се чувствам поостаряла!