Споделена история от Здраве

Инфекция?
Добър вечер на всички.
Ще се постарая да съм кратка и ясна. Проблема ми е следния. Появи ми се дразнене и нещо като щипене при уриниране (момиче съм) и имам зачервяване и подуване съвсем леко на срамните устни.

Предполагам, че е инфекция нещо, но не мога да ида на лекар сега, защото не работят почивните дни. Споделих с майка ми и тя предложи да ми направи разтвор с Калиев перманганат (надявам се така се пише).

Другото е, че се разболявам в момента и не мога да преценя дали е от слабата имнунна система или някакъв сериозен проблем. Ще ида при личната но до тогава какво да правя.

Ако има значение секс правя от около 2 месеца и се пазим винаги, майка не знае, защото ще вдигне панаир, предполагам освен да сме пренесли нещо с пръсти от ануса към влагалището, когато сме си 'играли' с приятеля ми.

Или друг вариан е понеже тренирам, а и човек се поти да е от потно бельо все пак е памучно но... докато се прибера не мога да съм без бельо. Или от седалката в тоалетната да съм се лепнала нещо.
Благодаря на всеки изказал мнение по въпроса.

Коментари

1.   Отиди на лекар-може да имаш цистит или гъбички. Освен щипането имаш и подуване на външни полови органи, а това вече е проблем. Може да правиш бани със смрадлика и сода за ляб-просто разтваряш в топла вода сода и промиваш няколко минути, но лекаря няма да ти се размине!

2.   При всички случаи ще отидеш на лекар още в понеделник това е ясно, до тогава вани в корито с вода и разтворена хлебна сода около една супена лъжица, можеш да се мажеш леко от вънка с канестен продава се в аптеките антимикотично мазило за гъбички.

3.   Майка ти ще те изгори с този калиев перманганат, момиче!
Най-вероятно имаш цистит. Отивай на лекар без майка си и готово!
Ако тя пак реши да влезне вътре, си траеш за секса, щом ползвате кондоми. Но искай да влезнеш без нея, искай да отидеш на гинеколог.
Лекарят няма право да казва каквото и да е било на майка ти, положили са клетва за това и им е забранено. Така можеш и да споделиш за секса. Успех

4.   Благодаря, обезателно ще отида :)

5.   Смрадликата, помага за всичко, и е най вече против инфекции. Но, отиди и на лекар.
<ЛУДКАРКАТА>

6.   До 18 години, майката има право да знае, а лекарят не е свещенник все пак, да пази тайна, какви са тея филми бе хора, в българия ли сме или не знам и аз къде сме...
Може от момчето нещо да е лепнала, задължително на лекар, и да смрадликата помага...