Споделена история от Здраве

Поликстозни яйчници
Здравейте. Въпросът ми е през какво сте минали преди да ви назначът легение на поликизнозни яйчници. Предстои ми и се притеснявам много.Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   През ехография. Нищо специално! Важното е да сте при предразполагащ лекар. От моите все още имам психическа травма. От нетактични въпроси до подхвърляне на "няма да имаш деца". После се измъкна, че не съм била чула.

2.   Веднага си направи тестове за кръвна захар, най-вече Гликиран хемоглобин. Лошата кр. захар води до поликистоза.

3.   Аз съм така и наистина нямам деца! Ходихме даже и на инвитро и пак не стана, какво да ти кажа... изтеглили сме отвсякъде късата клечка. Окосмяване, надебеляване, бездетие, депресия и тежък ПМС, адски тегаво! Послушай номер 2,хората с поликистоза развиват и диабет тип 2.

4.   3 С този начин на мислене, вървиш само надолу.
Виж този линк, особено в края таблицата, ако си тръгнала в посока осъзнаване, ще го разбереш. За всяка болест има причина, причината идва от възприятията ти, вярванията ти, мислите ти. Изтъкна си от негативност и подхранваш вярванията си.
https://www.endome.eu/izlekuvai-ialoto-si/

5.   Към номер 4, никъде не вървя, стъпила съм здраво на земята и съм реалист, явно ти летиш и живееш в балон, който като се спука скоро ще си още по-зле и от мен, нещата стоят така както ти ги описвам и да ти харесва и да не ти харесва. Такъв е живота. Към Авторката, помага лечебното гладуване, пробвай!