Споделена история от Здраве

Kогато оголя пениса си и го докосна много ме боли
Здравейте! Проблемът ми е следният: че когато оголя пенисът си и го докосна много ме боли! Когато докосна главичката и страшно ме боли! Много е чувствителен! Това мн ме притеснява на 18 години съм! Гажето ми иска да правим секс а аз незнам какво да правя! Моля ви помогнете ми! Дайте ми съвет!

Коментари

1.   Какъв съвет търсиш тук бе, пич? Що не идеш на лекар, тва са важни работи!

2.   :( :( И аз съм с този проблем, но съм на 13 години, мен.

3.   Отиди на лекар!!!!! Kакво очакваш че като споделиш тук ще ти мине ли..... мн правилно това са важни неща.

4.   имам същия проблем а вече съм на 18 и още не ми минава

5.   Заминаваите на лекар бе шматки... И аз имах същия проблем но след приспивателното и няколко часа съм се оправи! :Д:Д:Д:Д:Д

6.   и аз съм така ама още съм на 12

8.   хора и аз съм на 12 значи заголете го за към 1 минута на сухо така и пипнете и после ако нямате болка може да се пипне пак а ако не мине незнам страшно съм ви състрадателен до ся бях така

9.   Здравейте. Имам проблем с главичката. Моята е много чувствителна и когато я бутам ме боли. А при ерекция кожичката не ми се забелва и исках да попитам дали ако не забелиш при секс ще те боли и дали въобще ще можеш да го правиш. На 13 съм моля отговорете ми на тези въпроси