Споделена история от Здраве

ПОМОЩ!
Здравейте, момиче на 13 години съм! Преди една седмица си разболях, получавах пристъп на кашлица! Толкова много кашлят, че чак от кашляне щях да повърна! Мина се известно време и сега съм по-добре, покашлям от време на време, но не е толкова зле като от преди една седмица! В неделя мама и гаджето ù ме взеха от тате, защото на другият ден бях на училище. Всичко мина добре, но някъде 5 минути преди да се приберем още в колата ми се догади много силно! Прибрахме се, пак същата работа, много гадно... Майка ми ми даде хапче за гадене по време на път (превомит), защото си мислеше, че е от завоите макар, че като се замисля нямаше! На другият ден едвам отидох на училище! МНОГО ми се гадеше! Прибрах се и някъде към 18:00 толкова ми се повръщаше, че имах чувството, че ми е до гърлото и всеки момент ще повърна, но така и не го направих! Беше толкова гадно, че се разтреперях... Купиха ми натриев цитрат (сироп), по-добре съм, но пак ми се гади доста! Отидохме на лекар, но той смята, че е от кашлицата, а няма как да е от нея, защото вече рядко кашлям! Не знам, вече даже ме е страх да ям, но не е много добре за мен, защото съм на 13 години, 155 см. съм и сега 38 кг. И впрочие имам голям страх от това да повръщам! Това за мен е най-големият кошмар! Наистина се надявам някой да ми помогне, благодаря предварително! :)

Коментари

2.   От стреса лекарствата и кашлицата е това усещане. Няма нищо лошо в повръщането това е един от начините за прочистване на организма. Пий си лекарствата и след няколко дни ако продължаваш да не си добре пак отиди на лекар.

3.   Може би имаш алергия от нещо... щом си се разкашляла в колата.. не знам... може да имаш алергия от животински косми-котки, кучета, да си вдишала нещо, някакъв препарат... трябва да се изолира причината, наблюдавай местата на които ходиш и кога точно ти става лошо. След като си повръщала, хапни малко сирене, колкото по-солено е толкова по-добре-ще се освежиш. Също внимавай какво ядеш, разни снаксове, бонбони, дъвки-пълни са с оцветители и т. н.

4.   Отидете при друг лекар, специалист, който се занимава със стомашно-чревни проблеми. Може и да е породено от вирус, но хората тук няма как да ти кажат от какво е и не забравяй, че тук няма да получиш професионално мнение. Опитай се да не изпадаш в паника, млада си, ще се оправиш.

5.   Това е хубаво да повръщаш, повърни и ще ти Олекне. АКО организма ти неможе да пребори някоя болест просто те кара да я повърнеш!

6.   По принцип като се замисля може да ти се гади от някой проклет... дух.

7.   По някога плащаме за греховете на родителите си за това ще нищо не може да се направи, не се тревожи ще плащаме до като умрем и после ще спрем да плащаме надявам се с това да съм те.. укоражил.

9.   Тези лекари са като Поповете, чакат някой друг да плаща за техните грехове... не им вярвай на тези лекари.

10.   По принцип се повръщат нечисти духове затова, че напъне ли те да повръщаш нямай търпение да го направиш

11.   Като започнеш да се напиваш ще свикнеш и да повръщаш. И не чети глупостите на тези от номер 6 до 10.