Споделена история от Здраве

Очен проблем
Здравейте
Майка ми има проблем с очите. Не знам каква точно и е болестта, Знам само води до ослепяване :s
Лекарства не пие, защото нямало да помогнат.
Правени са и 2, 3 операции, но нищо никакъв ефект.

Искам да попитам за някакви билки или нещо, което може да помогне, защото се страхувам. Виждам, че и на нея и не е лесно... В момента пие neo vista/
Също четох в нета, че от 00"30 до 01:00 е хубаво да се гледа към небето (пишеше и нещо др., но не си спомням)...

И така надявам се да получа положителни отговори...
за някаква билка. И като казвам билки примерно да се вари и да се пие чай, ако трябва ще го пие всеки ден, или пък да се маже с нещо, (но разбира се преди тва ще се консултира с лекар)

Коментари

1.   Съжалявам, но няма билка, която да лекува слепота. Ти не казваш и точно, каква е диагнозата, но сигурно е перде или атрофия на нерва, нещо сериозно.
Само като съвет бих дала - нека майка ти си прегледа кръвната захар. Често диабетът е първопричината за тези проблеми, но и старостта. Дори не пишеш на колко е години майка ти.

Няма какво да те лъжа - няма лек за очите. Изобщо - билките са хубаво нещо за доста леки болежки, но ако имаше билки срещу слепота, рак и т.н., нямаше да я има съвременната медицина.

Имам проблеми с очите, пих по настояване на майка ми какви ли не билки като дете... само ме тровиха и ми даваха напразни надежди. Доверете се на лекарите, те ще ви помогнат, ако има помощ. Понякога е по-добре обаче за един болен да се научи да живее с недъга си, отколкото да бъде конфронтиран всеки ден и час от очакванията на близкте си за успех - пий това и онова, помогнало на онази и тази - няма смисъл, ще видиш. Само ще накараш жената да се чувства виновна, защото на нея измисленото биле не е помогнало. Няма описан случай в медицината на излекуван от слепота човек с билки.

2.   Как не са ви обяснили какво е? Най-вероятно по това, което споделяш е дегенерация на макулата. Действително не помагат лекарства. Нека пие бета-каротен, както и хранителни добавки с лутеин и зеаксантин. В аптеката ще ви препоръчат. Ще провера за лекарствени растения, които се препоръчват и ще пиша отново. Нека не си товари много очите.
Сара

3.   Да не е глаукома. Наследствена е

4.   За съжаление с нея не мога да говоря за този проблем.
Сетих, се че маи беше тумор питах тя каза, че заболяването е тумор но имало друго име и да не се занимавам с такива неща..
Та на кратко заболяването е тумор казва се и по друг начин но не знае точно как е..
Благодаря за коментарите ами и да няма светлина в тунела... се надявам да има такава:(((

5.   И аз имам един познат, който има тумор. Ходи по какви ли не билкари, гледачки и т.н. Нищо не помогна. Според мен, ако имате пари по-добре идете някъде в чужбина. Там има по-голяма вероятност поне да се спре процеса. Най-важното е да сте до нея. Желая ви успех.

6.   Не знам дали майка ти е християнка, но с молитва и много силна вяра и пост, вярвам, че всичко се постига. Разказаха ми случай в една протестанска църква за жена, която носела 12 диоптер очила, май за първи път била на църква и докато пеела хваленията, започнала да вижда размазано, махнала си очилата и виждала перфектно без тях!
Знам, че няма граници за Бога, но трябва първо човек да вярва много силно със съзнанието и подсъзнанието си!

Иначе също може да пробва ТЕС (Техника за Емоционално Освобождаване) за хронични проблеми. Можете да купите книгата на Иван Петърнишки или да я изтеглите от спиралата, ако нямате възможност. Също може да посетите форума emozdrave.info Там има описани случаи и хората споделят опита си, пък и можете да се обърнете лично към Иван за помощ.

Надявам се да съм ви дала надежда! Колкото и да е трудно да се повярва, няма нищо невъзможно! "За вярващия всичко е възможно" - Христос
Успех!