Споделена история от Здраве

Пенисът ми е крив !
Здравейте. Това е нещо за което никой не знае освен приятелката ми. Аз съм на 15 и пенисът ми е крив и се чудя дали ще се оправи това или ми е нужен лекар. Посоката на извиване е на ляво и много ме е страх да не остане така. Иначе големината според мен е добре 17 сантиметра но това извиване ме плаши. Срам ме е да говоря с баща си за това и се обръщам към вас за помощ.

Коментари

1.   Здравей,
това че тие малко крив предполагам не ти пречи? Правил ли си секс със приятелката си?
Мисля, че лекар не може да ти помогне! (освен чрез операция разбира се0

2.   Споко, момче и моя е така наляво крив. Хич не пречи на секса, никоя мацка не е казала абсолютно нищо. Тва по порното което го гледаш са много малко мъже с толкова правилни пениси. Хич не се притеснявай и аз навремето като бях на 15 си задавах същите въпроси, само че нямаше кой да питам, та после дойде сексуалния опит и т.н. никакъв проблем. Акое прекалено много, става дума наистина много, тогава иди на лекар.

3.   Не знам колко е крив, но попринцип леко изкривяване е нормално. По-голямата част от мъжете имат криви пениси. На моя приятел му е леко закривен нагоре, но не е проблем. Всеки е различен.

Мег*

4.   Крив-прав, щом "стреля" направо (а не по извита траектория), значи всичко му е ОК!
И като вземеш да копаш по някоя женска, гледай все момичета да правиш, та да не им пораснат и на тях криви краставички! :)

5.   АХАаа, как така, бре, младежо. Твоето.. достойнство е така да се каже, криво.. , и така да се каже, формално ти си на 15, и пак тъй де, твоята приятелка (гадженцето), знае, освен тебе. Каква помощ, бе. Ти си не зная за къде.. Жалкото е обаче, че не си единствен. На къде отива света?

6.   Е, добре, де... Как може коментари като на Номер 4 да бъдат допускани в сайта??!

7.   Какво като е крив? Нали не те боли, става ти и правиш секс или поне мастурбираш. Така, че не се притеснявай това първо и второ не се връзвай на просташки коментари като някои от по-горните.

8.   Ако мастурбираш с дясната ръка завива на ляво, ако го правиш с лявата - на дясно. Това е причината и е нормално, при всички е така. Евентуално може да редуваш и двете ръце и може да ти се изправи напред, но не съм пробвал и не знам дали ще стане. Все пак пробвай ако искаш.

9.   Чувал съм че закривяването на пениса е от носенето в бельото(по-често в босксерки и то тесни)наляво или надяно

10.   Моя има отклонение около 1см - 1. 5см също на ляво и това е от дясната ръка. Мисля че не може да се оправи, интересувал съм се много, може би само с някакви масажи ама не вярвам.

12.   Аз също съм на 15 ( след месец на 16), но когато и аз забелязах, ми беше малко ковти, защото не знаех какво да правя. После прочетох това и онова и разбрах, че много момчета го имат т'ва нещо, докато някой страдат от още по-лоша болест, болест на Пейрони. Виж в гоогле, потърси снимки и виж какво е това. С това малко се успокоих, но все пак

13.   Лек не се притеснявай едно време лъсках само с дясната ръка и си кривна на ляво, и почнах да лъскам с лявата и си се изправи, ама най-важното е да върши работа, какво ти пука крив ли е, да не да го водиш на ревю, или да го излагаш на изложба.

14.   И моя е крив, хич да ти не дреме, имал съм жени с никоя не съм имал проблем. Темата е стара, предполагам и ти вече си осъзнал, че няма нищо страшно в "проблема"

15.   Ако знаеш какво да правиш с него на момичетата хич няма да им пука крив ли е, прав ли е. Така, че спокойно! Жена съм и от опит ти казвам, че понякога даже е по-добре да не е съвсем стандартен, защото можеш по-лесно да уцелиш някое горещо място и тогава приятелката ти ще пиши от кеф.

18.   Ако искаш да ти помогнем по добре прати снимка братле. Не се срамувай не си единственият с такъв проблем и нека всички които са с такива проблеми за да сме им по полезни нека пратят снимки за да може наистина да ви помогнем. Като видим вашият пенис ще видим дали са малко кривнати и не са проблемни или са по кривнати и имат нужда от консултацията. И отново казвам не се срамувайте да си покажете пенисите. Влизал съм в други форуми и съм виждал че там хората качват снимки за такъв проблем. Ще чакам снимки приятели за да решим проблемите

19.   Понеже и аз имам същия "проблем" се поразрових в нета за това и те уверявам, че даже е нещо хубаво! А за коментара на номер 18 - звучи като някакъв педал, който само търси снимки на пениси в нета (най-вероятно си внушавам и много сори ама наистина така звучи)!

20.   Хаха, момчета, част от най-хубавия секс в живота ми съм имала с партньор с леко закривен пенис, стимулираше ме страхотно. Не се вкарвайте във филми.

Ж30

21.   Здравей, интересно , но и моя е леко крив на приятелката ми и допада това изкривяване няма да бъда груб като по горните коментари , обаче я подлудявам.Не се притеснявай жив и здрав и не се забърквай в такива филми!