Споделена история от Здраве

Тъмнокафяво до черно течение - какво може да е?
Здравейте имам нужда от помощ! Не съм в цикъл мисля че съм в период на овулация но от няколко дена насам се появи тъмнокафяво до черно течение с леки болки ниско в корема.Течението е обилно но съм далеч от цикъл-още 10-13 дена. За първи път ми се случва и съм доста изплашена. МОЛЯ за съвет какво може да е и какво да правя!

Коментари

1.   Не искам да те плаша, но когато забременях за първи път имах такива симптоми. Болки ама на спазми ниско долу, получих и кафеникаво течение. Ама не знам всеки си е индивидуален консултирай се с лекар

2.   Не сме доктори.. най-добре отиди на специалист! :)

3.   Аз също имах такова няколко месеца, но не съм ходила на лекар тъй като ме увериха, че матката се пречиствала защото била мръсна. Този месец гледам, че не се е появявало за щастие, но повечето го наричат зацапване преди цикъла и то то 5-10 дни преди цикъл. Това е което знам :) Но все пак ако отидеш на лекар моля сподели тук какво ти е казал.

4.   Може да ти има бебе... прословутата цветна бременност е точно такава, както ти я описваш.

Иди на лекар при първа възможност и после разкажи тук, за да знаем и ние.

Винаги може и да е просто едно голямо нищо - стрес, времето навън, ако си застинала малко...

5.   Ако е обилно, веднага се посъветвай с гинеколог

6.   Случвало ми се е много отдавана - в младежките години. Тогава бях девствена и не исках да ходя на лекар. Не помня колко пъти, но все се появяваше между две цикъла. после престана, забравих го. Гинекологични проблеми не съм имила и нямам, родих две деца. Но все пак мисля, че е по-добре консултация с лекар. Зависи и на колко си години, водиш ли полов живот и пр.

7.   Най-добре отиди на гинеколог, той със сигурност ще ти каже какво е. Ние тук можем само да гадаем. А и знаеш, че на всеки човек организмът си му е различен - при номер 1 виждаш е било едно, при номер 3 - друго. Не се знае какво е при теб, затова отиди. И споко, едва ли е нещо сериозно :)