Споделена история от Здраве

Болка
Здравейте, от днес се появи една тъпа болка, когато ходя малко повечко, за 5 минути и вече болката се е появила. Болката е точно там, където е черния дроб и не виждам как може да ме боли, аз знам, че при ходене може далак да боли, но за бъбрек не знаех и ако някой е имал подобен проблем или знае какво може да е, моля да сподели, защото е важно!

Коментари

1.   Мини през тоалетната и ще се оправиш.
така става като ядете разни скапани храни и не ги дъвчете добре.

2.   Посети специалист, той ще ти каже, какви лекарства да вземеш.

3.   1, Ходя си редовно, проблема няма нищо общо с това :), и за протокола се храня с нормални храни и си дъвча достатъчно. Хора, които не са компетентни по темата може да подминат, а не да се правят на клоуни, коментирайки глупости!
2, Ще посетя
Авторката

4.   Авторе вчера реших да подмина темата ти, но днес като виждам как нападаш правилния съвет на номер 1, реших да ти пиша.
Не те боли бъбрек, ако те болеше бъбрек отдавна да си отишла в спешното, въобще имаш ли си представа как боли бъбречна криза?
Това, което те наболява от дясно е леко възпаление или на жлъчка или на апендикса, което се получава от прием в последните дни на повечко мазнини, семки или ядки, които имат високо съдържание на мазнини, или чревен застой, така че ходене до тоалетна ще поизпразни червото и надяваме се тялото ти ще се справи с лекото възпаление и няма да стигнеш до апендиктомия.
Прочети цялата статия в укипедия за Апендицит, вероятно ще намериш отговора и дано после се извиниш на номер 1
Не предполагам за жлъчка, защото заедно с болка при проблем с жлъчка пожълтява склерите на очите и вярвам че би забелязала, ако не си то провери дърпаш си долния клепач надолу и гледаш дали има жълтеникав оттенък бялото на окото ниско долу. Ако има жълто, заедно с инфото за болка при ходене в областта, вероятно е обезводняване, следователно почни с пиене на чиста вода, на всеки час по 200 мл, насилвай се дори да не ти се пие, ако за 24 часа не избледнее тичай на лекар, да ти пусне чернодорбни изследвания

Като цяло отдясно има няколко органа които може да те болят, освен бъбрек, отдясно имаш черен дроб и жлъчка които болят при натрупване на токсини, имаш дванадесетопръсник, който боли ако е възпален и има язва, имаш апендицит, имаш пикочен мехур и т. н. Ако болката е много силна би отишла веднага на лекар, следователно болката е слаба, затова предположението е леко възпаление, което при ходене се затормозява.