Споделена история от Здраве

Доста често ми се налага да ходя до тоалетна...
Не знам какво ми е, но доста често ходя до тоалетна по малка. Някога и през 15 минути. В училище ми се подиграваха. В университета досега никой не ми се е подигравал, но дали няма да започнат?

По принцип там хозя след всяка лекция/упражнение, през почивките. Иначе сме задружна група, мисля, че няма да ми се подиграват. Ако започнат какво да им отговоря? Вие бихте ли се подигравали на такъв човек? Ако всичко друго му е наред, ще си помислите ли, че е боклук?

Коментари

1.   Не бих се подигравал. Не виждам причина за подиграване.

2.   Изпитваш ли дискомфорт като ходиш до тоалетна? Въпреки че това, че ти е от години е много странно, до сега трябваше много неща да са станали. Честото ходене до тоалетна е точно признак на цистита....

3.   Не, ще си помислим, че имаш проблем или че пиеш адски много вода. Не се шашкай, ама май знам коя си...

4.   И аз имам този проблем-още от училище редовно посещавам тоалетната. Отидох при личния си доктор, който ми назначи изследване на урината. Нямах никакво заболяване, гъбички и т.н. Лекарят ми каза да не се притеснявам, просто така ми е устроен организма, Ако искаш можеш да се консултираш с твоето джипи, за да се установи проблема.

5.   Точно обратното, който се подиграва на друг човек, независимо за какво, е боклук.
Не се страхувай и не се притеснявай от нищо. Надявам се да не общуваш с подобни боклуци, които се присмиват и подиграват на хората.

6.   Не бих се подигравала. По-скоро както казаха нагоре ще си помисля че пиеш много течности, че си в цикъл или някаква леко заболяване. Ако въобще обърна някакво внимание, нормално е да се ходи до тоалетна в училище, университет или кафета, че то момичетата там сменят превръзки, оправят си косите, някой там говорят по телефона и какво ли не.

8.   Имам такава приятелка - всички жени от семействито ? са така, просто чисто анатомично имат малко по-къс пикочен мехур.

Аз самата често ходя на тоалетна, защото пия много. Моят малък племенник имаше следното мото „Пия и пикая“ - не спирай да пиеш и пикаеш, защото майка ми от малко пиене, едва не загуби и двата си бъбрека! Единият беше изсъхнал, другият едвам-едвам работише... Само с пиене, с пиене на Хисарска вода се излекува... Пий и си пикай, човешко е!!!

9.   Автор: до коментар 2 - не, не изпитвам дискомфорт. Не е цистит. Бях на лекар и той се учуди, че пик. мехур ми е толкова малък. Въпросът ми беше какво да направя ако ми се подиграват и ме интересуваше мнението за такъв човек като мен.

Въпрос към всички - откъде знаете, че съм от женски пол, като никъде не упоменах това? Да, момиче съм, но откъде знаете?

До коментар 3, кажи ми като знаеш коя съм от кой град съм и в кой университет уча. И може да напишеш първата буква от името ми. Ти случайно да не си мой колега? И моля те, не ме издавай, че пиша тук по тази тема.

10.   В университетите има критерии за прием и, малко или много, обикновено хората които попадат там са с достатъчно умствен багаж. Т.е. вероятността някой там да се подиграва на друг заради физиологичните му неволи е ниска. Всеки случай, най-добре е да се консултираш с лекар, ако подобно често ходене до тоалетна е притеснително за теб.

11.   Имаш цистит . Отивай при лекар !

12.   Боже що за ограничено мислене имаш ти самата?
Бих ти се подигравала колко си филмирана, ама не и че ходиш често до тоалетната.
Аз имах един съученик в гимназията, който пък често ходеше по голяма нужда. И живееше на 2 крачки и все ме викаше да ходя с него хахаха. И го чаках, докато си свърши работата, говорехме си и после се връщахме.
А пък сутрин като пиехме кафе със съучениците редовно си обсъждахме кой как се изхожда и прочие хахах. Малко просташко, но човешко пък какво. Има далеч по-сериозни проблеми от това. Хората са толкова заети със своите проблеми и мисли, че едва ли следят колко често ходиш до тоалетната. А, ако има такива, които да ти се подиграват можеш да ги попиташ: Ти не пикаеш ли, не сереш ли?

Лоша

14.   Ще се подигравам... "Хахаха този е човек и ходи до тоалетната".

15.   не бих се подигравала.. мен често ме е срам да кажа и изляза и веднъж се случи да се изпусна в час беше ужасно мн ми се смяха;((*

16.   Аз пия много вода ама не можеш да си представиш колко много само докато съм на училище изпивам 1. 5л 2. 0л което многп хубаво и ходя почти всяко междучасие до тоалетна и не съм единствена има още 3-4 момичета така, така че се замисли няма място за притеснение ако пиеш много вода или приемаш богати на фибри и вода плодове и храни просто един ден ограничи водата и яж по-суха храна и ще разбереш дали има проблем. :) а за подигравките, ако на това обръщаш внимание не знам как ще успееш в живота не трябва да ти пука за нищо!!! Винаги бъди себе си. :)