Споделена история от Здраве

Болка в тестисите в следствие на силна възбуда
Здравейте, от вчера имам лек проблем... Бях с приятелката ми и много се разгорещихме но тъй като ходим от скоро не правихме секс. За сметка на това от силната възбуда получих силна болка в тестисите и малко по-нагоре. Това и преди ми се е случвало, но сега има и лек проблем, като се опитам да маструбирам не получавам хубава ерекция и той пада...

Говорих с баща ми и той ми каза да не обръщам внимание на такива неща и, че ще се оправи от самосебе си, но съм доста притеснен...
На вас случвало ли ви се е и възможно ли е да не мога, защото още леко ме наболява.

Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Мога да ти кажа какво ти е без да съм лекар. Болката идва в следствие на многото кръв, която се е събрала в слабините от възбудата. Казваш, че не сте правили секс, но си се възбудил. Ако си бил с по-тесни панталони не е имало хубаво кръвообращение и насъбралата се кръв не е могла да се разсее. И при мен се е получавало това. Ето защо съм чел какви са причините и разбрах за това. За това носи по-широки панталони. Това спомага за по-добро кръвообращение в слабините. Възможно е да имаш и разширени вени в тестисите, което пак се причинява от тесни дрехи. Ако имаш болки често най-добре отиди на лекар...

2.   Прав е баща ти и е хубаво, че си питал първо него. Не се насилвай, че пък да не развиеш страх от липса на ерекция.

3.   Послушай 1, иначе - мастурбирай редовно, поне веднъж дневно!
Помоли приятелката ти да ти прави фелацио, няма как да не получиш хубава ерекция при това... после може да последва и секс. Колко време смяташ да чакаш със секса?

4.   Съмнявам се да е само от кръвта мене ме боли и нагоре от пениса нали там корема и не се получава сигурно от болката и тестисите не са чувствителни и като съм в ерекция се губи чувствителноста но скоро ще правим секс и се надявам да се оправя ;d

5.   Иди на лекар и мен ме боляха така консултираи се с лекар при мен се самняваьа за херния семенника е бил подут иии ерекцията мн куцаце иди на хирург аз залагам на спазми които 6те се оправят с букосолин ама консултираи се с лекар не го пии така

6.   Здравейте, мисля че имам същия проблем при възбуда ме наболява десния тестис и леко се повдига, наболява ме и стомаха, правя си секс, дърпам си ръчни и болките отминават... нз за вас но ако продължава още малко ще се наложи да отида до лекаря... дано все пак да ни няма нищо момчета и да си флиртуваме спокоино ;)

7.   Момчета... аз и аз съм имал подобен проблем... и подкрепям номер 1... Ако ви кажа че в момента преди броени минути ми мина... е малко ме понаболва... И аз съм така... Възбудих се Ужастно много... и дънките м ибяха мноо ТЕСТНИ... много... чак не ми беше удобно... и за това Левия ми тестис ме заболя... И преди ми се е получавало преди 4-5 месеца... и това е в следствие на носенето на ТЕсни дрехи... Носете широки дрехи... Този проблем се получава най-често когато се разкрачиш и дънките се стегнат... и те те притискат отдолу и те боли... когато пипам самия тестис му няма нищо... не ме боли не е корав... Така и още нещо... БОлката в "Стомаха" това са МУСКУЛИТЕ които ги държат ите са малко под пъпа в ляво и дясно... и когато тестиса е контузен... или притиснат и те се стягат и от там идва болката... когато го пипам тестиса си е мек и другия също... обаче се вижда че е стегнат... защото е бил притиснат, когато са били в напрежение и както казва номер 1... кръвта не може да се разсее и започва да боли дори малко с еподува... незабележимо но малко... и след това като се отпуснете от стреса и всичк оминава... за няколк одесетки минути... Момчета сме и ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИМ... Вс епак това не е играчка и аз лично съм много леден и много притеснителен относно тия работи... Но сега съм спокоен като прочетох от номер 1... Благодаря!

8.   Пичове, преди 3 дни правих мн злобен секс и вечерта ме заболя левият тестис. Всъщност.. боли ме при допир и сякаш като си го пипам има точно определено място което ме наболва. Като ходя и ми се удря в краката/дънките отново усещам лека болка/дискомфорт.
Секса беше мн злобен както вече казах и по мое осмотрение това е причината за болката, но пък ми е малко притеснено майката да му еба.. някой от вас имал ли е такъв проблем?
Ако не ми мине до 1 седмица ще ходя на лекар видяло се е.

10.   Пичове, а на някого случвало ли се е да има напрежение в тестисите подобно на това в стомаха. Имам предвид като си много развълнуван например понякога се наблюдава едно напрежение в стомаха, чувал съм да го наричат пеперуди в стомаха. Наблюдавам същото в областта на тестисите и ме притеснява. Какво може да ме посъветвате?

11.   Пичове, а на някого случвало ли се е да има напрежение в тестисите подобно на това в стомаха. Имам предвид като си много развълнуван например понякога се наблюдава едно напрежение в стомаха, чувал съм да го наричат пеперуди в стомаха. Наблюдавам същото в областта на тестисите и ме притеснява. Какво може да ме посъветвате?

12.   Мога да те посъветвам да си удариш една злобарка.

16.   Прочетох с интерес мненията за болките при възбуда. При мен също се получава подобно нещо. Ако не съм правил секс няколко дни и легна с жена, но не успея да се изпразня, то следват доста силни болки. Това със затруднената еякулация напоследък ми се случва все по-често, преди две седмици, след 3 часа секс, не можах да свърша и като се прибрах си намерих еротичен филм та се освободих ръчно щото болката беше много силна. Чудя се дали няма някакво средство за намазване члена та да се ускори еякулацията. Ако някой е употребявал такова нещо, моля да сподели.

17.   Пичове аз съм момиче, но ме интересува тази тема.
Когато приятеля ми се възбуди след това изпитва болка в тестесите.
Той ми обясни че го боли ако не масторбира.
Аз мислих че ако стоя далеч от него няма да го възбуда и няма да го боли.
Той ми каза че колкото и далеч да стоя той е буден и че него боли постояно.

18.   здравеите от няколко дена ме боли лявото тестис от какво се далжи това но бреди това имах синктоми на гонорея но всичко се махна но сега е тоз проблем кажете кво да правя

21.   А бе хора и аз имам същия проблем и бих искал да ви споделя, понеже ми е притеснено. Вчера имах малко по-силна ерекция, наместих се някакси и ме заболя десния тестис. При допир или като седна ме наболяло. Та въпросът ми е трябва ли да си мастурбирам като обикновено, да извършвам повече движения? И ще нося сега по-широки дрехи.

24.   Здравейте имам проблем със десния тестис и молко по на горе във корема получава се след силна възбуда обърнах се към специалист направих иследвания нямам болести какво може да е причината нося широки дрехи и правя секс на секи 2 3 дни