Споделена история от Здраве

Много силна замаяност
Здравейте, пиша ви понеже не знам какво да направя вече. На 20 г. съм. От близо година страдам от ежедневна замаяност, която на моменти преминава в доста силна. Нямам световъртеж, предметите не се въртят, но чувството е все едно малко преди да заспите, или сутрин в първия момент когато се събудите и сте замаян - така е през целия ден.

Напоследък ми пречи да карам, даже имах 2 случая в които се наложи да спра, защото имах чувството че просто ще заспя на волана. Спя по 10 часа на ден поне, като стана след час - два се почва замаяността и едно непрекъснато прозяване. Според лекарите беше на психическа основа, ходих на психиатър, тя каза даа типични симптоми за депресия (наистина са сходни), но пия антидепресанти 3 месеца, замаяността си е налице. Кажете ми от какво може да е и какво да направя?

Като изляза навън имам чувството, че гледам филм, най-точно казано се чувствам като пиян и така почти 24 часа в денонощието. Мислех си за стеснени кръвоносни съдобве, но не съм лекар не знам. Давайте мнения. Благодаря предварително. ;)

Коментари

1-50 от 95

1.   Българските лекари са много зле. Като знам какъв инженер съм аз, ме е страх да ходя на лекар. Може да имаш тумор, може да имаш ниско кръвно налягане. Как може да знаем ние? Защо питаш нас? Може лекарите нищо да не разбират, но съм сигурен, че хората в този сайт разбират още по малко от такива неща. Само ще те обърка някой с глупавата си диагноза и ще вземеш да умреш от някаква тривиална болест. Най-добре смени лекарите и искай второ мнение от специалист.

2.   Приятелю и при мен го има това, да депресия е. Моят съвет е да спреш постепенно антидепресантите те не ти помагат. После недей да спиш по 10 часа. Максимум по 7 и ще видиш че няма да ти се спи. Захвани се с някакъв спорт, това е задължително.
ПОЗДРАВИ!

3.   Автора съм:
Номер 1? !? ! Не можах точно да разбера целта на поста ти, но именно защото лекарите са смотани голяма част, може да има друг който се е сблъскал с подобен проблем и да сподели какво е и как се е справил. Депресията я отхвърлям на 100 % не съм такъв човек просто. Не се чувствам депресиран, а и няма от кво. Живота си е живот... къвто такъв. Само за замаяността питам - кръвното ми е 120/80 не е от него, не пуша, пия умерено. Тва е. Давайте още мнения моля.

4.   Привет аз съм също на 20 години и аз имам подобен проблем, но аз припадам и ми си вие свят често. След множество лекари оказа се, че имам анемия. Та моя съвет е отиди в някоя частна клиника там ще ти обърнат повече внимание.

5.   Авторе - имала съм сходен проблем, съчетан и с ниско кръвно - 40/60 съм стигала (колабс).

Моите съвети - пий поне 3 литра вода на ден, виж си кръвната захар - най-вероятно ти пада изведнъж, яж един сникърс веднага, ако ти се замае. СПРИ ВСЯКАКВИ ПСИХО ЛЕКАРСТВА!

И най-вече - почни редовно да правиш спорт - фитнес, преди всичко кардио упражнения, за да засилиш метаболизма си. Явно не се движиш цял ден на работа, седиш седнал с часове. Трябва да си засилиш метаболизма, а и депоресия се лекува супер със спорт (и секс) заради хормоните на щастието след това...Направи си пълна кръвна картина, прегледай си жлезите.
Но със спорт аз се оправих + много течности!
Успех
ж26

6.   Преди две години имах същият проблем. Естествено, веднага ми лепнаха мениеров синдром, дето уж не се лекувал. Но понеже при мен пристъпите на замаяност преминаваха в сериозни световъртежи, потърсих второ мнение при специалист, този път платено, разбира се. Ходих във военна болница, там ми направиха изследване на Доплер и се установи, че имам стеснена артерия, която не снабдява добре мозъка с кръв. Но преди това правих куп други - за ошипяване на врата, за високо кръвно налягане, изобщо не са едно и две, докато не се установи точно от какво е причинено замайването. Нищо не мога да те посъветвам, освен да намериш специалист, който ще ти обърне внимание навреме, тъй много хора имат едни и същи симптоми, но за това пък причините за получаването са им различни, както и лечението в последствие.

7.   Номер 6, като те видяха на доплера мина ли ти замайването най-сетне? Мене ме подготвят за ЯМР, да са сигурни че нямам нищо в главата, нещо което не е като трябва, но го отдавам или на стеснен съд, или на синузит (макар че нямам хрема, но имам болка в тая област на главата).

8.   Номер 6 съм. Не съм ходила на ЯМР. По принцип няма как да ти мине замайването, защото това е апаратура, която само установява дали имаш или не стеснени съдове, тя не лекува. След като ми откриха стеснената артерия ми назначиха ежедневни упражнения за главата, или по-специално за врата. Състоят се в накланянане на главата наляво и надясно по 10 пъти, после напред и назад пак по толкова, и накрая завъртане на ляво и дясно пак така. Трябва да ви кажа, че има ефект от тези упражнение. Естествено пих и хапчета, но те си бяха назначени специално за моя случай, не бих предписала хапове на някой просто ей така. Единственият съвет който мога да дам е да посетите добър специалист отоневролог. Ако модераторите преценят, да публикуват линка: http://www.puls.bg/health/mind/news_4275.html - това за мен е един много добър професионалист в областта. Успех ви желая.

9.   Давайте още мнения, че не се живее така - ужасно е!

10.   Аз съм на 19 и имам абсолютно същия проблем от 3 месеца. Цял ден се чувствам замаяна все едно съм пила 3 ракии и гледам филм. Придружено с главоболия от време на време и някакви болки във врата.

Ходих по доктори, единя ти вика тва, другия ти вика онва, накрая изпих половин аптека и не ми мина. Пратиха ме на ЯМР и ми казаха, че имам дископатия на врата и нещо на нервните коренчета.

Невроложката ми каза, че може от това да ми е замаяността, ама пих сума ти хапчета и не ми мина нито едното нито другото. Ужасно е напълно те разбирам и аз вече се чудя какво да правя.

11.   Някой има ли, който се е оправил?

12.   Здравей аз от 1 месец имам абсолютно същия проблем, сега ме пращат на психиатър естествено диагнозата и при мен е депресия, но не знам какво да очаквам, чувството е ужасно при теб какво стана, оправи ли се? :)

13.   N10 съм, аз лично още съм така, пратиха ме и мен на прихиатър в последтвие, изписаха ми хапчета, обаче като прочетох листовката се отказах да ги пия. Упорито си чакам да ми мине без хапчета, понякога отшумява за няколко дена, но не изчезва за постоянно. Казаха ми, че докато не си подредя живота, няма да изчезне. Дано при вас ситуацията изглежда по-добре.

15.   Здравейте! Аз съм на 18 и имам същия проблем. От 3-4 месеца съм така като понякога е по-силно, друг път по-слабо, но не изчезва напълно. Някой от вас оправи ли се?

16.   Възможно е да имате паник атака. Прочетете за паник атаката. Лечението е промяна на мисленето.

17.   Здравей, Аз съм на 25 години момче съм, 5 години вече съм с този проблем, в началото беше по леко, но сега е също като при теб ежедневно и постоянно главоболие и замаяност, и мога да ти кажа, че толкова много пъти съм ходил по най различни доктори, правил съм си какви ли не изследвания, и всеки ми казва че нищо ми няма, а на мен продължава да ми се вие свят, казаха ми че имам страхова невроза, ходих при психотерапевт, изписаха ми хапчета които не ми помогнаха особено и ги спрях, в моминта съм на едни на билкова основа които смело мога да кажа че ми помогнаха, въпреки че на моменти пак съм зле, но е по рядко. Ако искаш може да ти пиша меила си защото търся хора с подобни проблеми, за да общуваме и да споделяме кой как се е излекувал.

18.   Аз съм със същия проблем, с тази разлика, че съм на 14 години. Правих си изследвания, всички казват, че е от възрастта!

19.   Недей да шофираш щом имаш замайване - в един момент задължително ще стане катастрофа.
Преди няколко години така един мъж с тумор в мозъка без каквито и да било симптоми изведнъж получил замайване и блъснал цялото си семейство в едно дърво. Всички с изключение на майката са оцеляли. Страшна трагедия беше, много се писа за това.

20.   Здравейте, и аз имам същия проблем.. по принцип го имам от години, но преди не беше толкова силно колкото в последните 3-4 месеца и направо не се издържа, като си ходя навън имам чувството че всеки момент ще изгубя съзнание, се 1 съм пиян през целия ден, а някой път дори трае дни. Номер 17 ако искаш кажи какво е това дето го пиеш и ти помага или ми даи мейла си да споделим опит

21.   от № 17 до № 20 ами по принцип не обичам да пиша имеила си на подобни места, но все пак ще го кажа, и ме потърси, *********@abv.bg. все пак се надявам да ми пишеш ти, а не някой друг от твое име.

/Модератор7 - Не публикуваме контактна информация.

22.   Правете ставната гимнастика на Норбеков, и аз имах такова замайване няколко години, като беше засилващо се, накрая вече поти постоянно си ходех замаяна. След като открих ставната гимнастика на Норбеков се оправих за 1-2 седмици, сега се появява, но много рядко и пак с гимнастиката се оправям.

24.   No4, какво ти издледваха, за да установят анемията?
И аз съм със мн силна вече заюаяност, прилошава ми. къде ли не съм ходила, какви ли не доктори, хвърлила съм 5000 лева по лекари и терапии и нищо. не издържам вече, мн е неприятно.

25.   здравеите и аз имам сащият проблем казват ми нищо ми няма но все едно сам пила и е така веце от година

26.   Здравейте, аз имам нещо подобно.. момиче на 17 години съм.. февруари някъде след цикъла ми започна замайването и провължи 2 седмици, ама то в първия ден си беше виене на свят.. ама виене на свят в истинския смисъл на думите! .. като стоях и очитеми се въртяха, залягах на чина (започна сутринта в училище) и ставаше все по-силно виене, буквално виждах как очите ми се въртят! След този ден започна замайването (по зял ден, нямаше само когато лежа), понякога имаше и главоболие (ама силноо) и така две седмици... прескочи Март месец (тогава и цикъл нямах). Започна отново на 16 Април (веднага след цикъла) и чааак до сега.. и все замайване по цял ден, нямам йелание да живея, спя по-често, отпаднала съм.. когато се разтроя главата ме заболява и ме държи яко цял ден... хапчетата (парацетамоли и разни такива) не помагат... какво ми е... рак ли имам... постоянно съм разтроена и ме мъчи.. боли ме учасно силно главата... чак едното око ме нболи.. като не ме боли главата.. имам чувство на замаяност... виждам перфектно.. не ми се замъглява погледът, но сякаш съм в друг свят.. ;( ;(

27.   Здравей,
Момиче, не се паникьосвай! Аз съм така вече три години. Какво ли не опитах през всичкото това време. Все още се чувствам зле, но съм напът да го преборя. След около седмица ако имам подобрение ще пиша.
Нямаш рак! Когато си получила замайването за пръв път, изживяла ли си някакъв стрес?

28.   Мен "ме носи главичката" почти 2 год. Обиколих всякакви доктори. Прегледаха ме от пръстите на краката до върха на главата. Всички диагнози бяха - "нищо ти няма". След като беше минала повече от година, която прекарах лежейки и завиждайки на хората които могат да вървят (! ) бях на преглед при хематолог заради ниския хемоглобин и след като и тя ми каза, че вече нищо ми няма се разревах. Ама силно. Питах ги защо не ми вярват, че ми е зле, че не ми се живее вече така, че аз даже изобщо не живея, а чакам да дойде нощта, за да заспя и да не ме "носи главичката". Сестрата чак се стресна. Каза, че нейна роднина в някакъв период от живота си била луднала по същия начин. И докторката, по-скоро от човещита, защото не й е в компетенцията помълча, помисли и каза: Ще вървиш! Тръгваш из парка и вървиш. Дори и да си мислиш, че не можеш повече, че всеки момент ще се свлечеш, и че дори ще умреш, няма да спираш. Ще вървиш. Веднага, днес, утре, всеки ден. Поревах си аз още известно време(следваащите пациенти щяха да ме убият с поглед :) бях седяла повече от час в кабинета). След няколко дни събрах смелост и с една приятелка тръгнахме из парка. Хванах я под ръка и.... завървях. Мълчах, гледах пред себеси и вървях. Полагах огромни усилия да продължавам, но вървях. припадах, но не спирах, умирах, но вървях. Утре пак. И утре. И утре... И един ден изведнъж чудото стана. Не бях се чувствала нормално близо 2 години. Никой нормален не може да ме разбере. Но аз стоях права. Без да се подпирам. Без да ми се мота светът. Е, не беше това краят на мъките. Но разбрах, че в тоя живот пак ще живея нормално. Продължих да вървя всеки ден. Докато един ден осъзнах, че вече никак не се подпирам на нечия ръка, че забелязвам природата, хората.... , защото съм престанала да се взирам в пътя пред мен, който преди извървявах буквално с физически усилия. Миналата есен бях на Наречен (поздрав най-сърдечен от лудите в Наречен:) Санаториума не е за костно ставни заболявания, но аз си лекувах лудостта по баирите. Лепнах се за един водач с групичка и 10 дни обикаляхме чукарите.
Не искам да ви карам да вярвате в чудеса. И психиатърката каза, че години съм си трупала негативите и не може за един ден да ме излекува. Каза ми, че тя не е вълшебница и че не може да ми даде вълшебно хапче. Човек трябва първо да си помогне сам. Тя само помага. От месец пак се опитва да ме "носи главичката". Или трябва да почна с вървенето или да седя в лвглото с компа и да се оплаквам. Изборът е мой :)

29.   26 номер: стрес, може да се каже.. защото аз имам много труден живот.. имам доста проблеми... но по това време, февуари, не съм се стресиралтова нещо продължава и сега... още като стана от леглото и главата ми сякаш се стяга.. боли си когато си иска и така.. а днес ми се ви свят..

32.   Здравейте,
Потърсете класически хомеопат, ще ви помогне! Аз съм с подобни оплаквания и се лекувам при такъв от скоро. До преди това три години беше ходене по мъките. Успех! На разположение съм ако с нещо мога да помогна.

33.   Автора:
Да, моля те помогни, какво прави този хомеопат и как да го открия? Скъп ли е и колко време трябва да ходя при него?

34.   синузит е според мен и то на сфенодиалния синус лекарите много често не се сещат за него

35.   Ужасно е! От 3 години вече съм със постоянен световъртеж и от няколко месеца се усили тройно. На всякакви лекари ходих - отоневролог - 2 пъти, унг, невролог, очен лекар и на психиатър и нищо. Изследване си правих ЯМР- и пак нищо. Преди 2 дни пак посетих невролог и ми даде направление за Доплер. Надявам се открие някаква причина. То това е ужасно не се чувстваш пълноценен човек, психически ме натоварва.
На някой от вас случва ли ви се нон - стоп да ви се вие свят сякаш все едно ще загубиш съзнание всеки момент, и едно странно чувство на налягане в главата? :(
Ако някой има същия проблем, моля ви пишете ми.

36.   аз съм 26 номер: Ужас... като гледам колко време е минало откакто писах...
Сега стана по-зле от около месец-два вече имам изтръпване на главата.. постоянно, разбирате ли какво е това постоянно, това е някакъв ужас... ходих на невролог.. на УНГ (имах възпаление на лявото ухо, и невролога ме посъветва да отида.. само ухото се оправи)... на гинеколог ходих.. няма нищо.. ушния и невролога един тон хапчета ми изписаха.. невролога ми изписа 'Вестибо' и 'Невробекс актив'... не.. няма край.. какво да правя.. омръзна ми с тази глава.. ужас.. като стана и главата ми е изтръпнала преди това.. е какво е това... ако може, някой ако е имал такъв проблем, моля пишете ми...

37.   Здравейте, по-горе бях писала за хомеопат. От около 5 месеца го посещавам, има подобрение със сигурност, защото аз бях много зле - силни замайвания, депресивно състояние, нямах желание да правя нищо, няколко ходения по спешност в болницата, преживях състояние, че все едно умирам и други по-слаби такива, минавало ми е през акъла да се хвърля от терасата, да посегна на детето си - ама си викам толкова ли съм луда, че да го направя. Иначе имам и следните неща - стичащи се секрети през носа и в гърлото (това от много години), усещане, че врата ми е изкривен и всяка поза ми е неудобна.
Хомеопатът много ми помогна - останаха ми тези замайвания, но по-слаби, но депресивността изчезна. Ходенето на активен спорт (ходех на аеробика) много добре ми се отрази. Дори докато ходех на спорт и замайванията поизчезнаха. Мързелива съм, но трябва пак да ходя на спорт.
При този хомеопат продължавам да ходя - скъпо взима, но помага. Надявам се скоро всичките ми оплаквания да изчезнат. Отказах се от пиене на какви ли не хапчета и лутане от кабинет в кабинет.
Не искам да рекламирам моя хомеопат, да не каже някой, че е нагласена работа. Пишете класически хомеопат в google и ще намерите такъв, както и отзиви за него.

38.   замауването е от много неща при мен е от операции и сега пия вертигохиил хомеопатия но трябва постоянно да се приема пробваите го

39.   Вертигохил не помага. Къде е този хомеопат ?

40.   Здравейте на всички. Аз съм на 26г. и също страдам от замайване, което обаче за момента не е перманентно. Но ужасът е в това, че някак си имам проблеми с очите, което като че ли има нещо общо. Въпреки, че съм с очила и са системно коригирани все изпитвам дискомфорт. Или леко раздвояване на погледа, от което се замайвам повече. През бременността и малко след нея получавах пристъпи на очна мигрена (няма да ви казвам колко ровене в интернет ми отне тази самодиагноза, тъй като лекарите не ми казаха на какво се дължи странното петно пред очите ми). Светлината ми дразни, не понасям филми със субтитри повече от 30 мин., имам болка сякаш в очните ябълки, абе ужас! Стана ми интересен коментарът за сфеноидалния синузит, тъй като имам сериозни хронични проблеми с носа и гърлото. Главната ми мисъл беше да ви попитам дали към световъртежа имате придружаващи проблеми с очите?

41.   Хомеопатът ми е в София, кабинетът му е в Дианабад.
За толкова години лутане и търсене на изход от това състояние стигнах до извода, че замайвания, съпроводени от депресивности най-добре се повлияват от хомеопатия и СПОРТ.

42.   Здравейте, повечето от здравословните проблеми тръгват от храносмилателната система. Замайването би трябвало да е свързано със слабо оросяване - в случая на мозъка (т. е. не ви достига кислород). При №26 (36) - след менструация, при №40 - около раждането - сещам се за 2 често срещани причини - ниско кръвно и нисък хемоглобин или съчетание между двете. Кръвното се мери лесно, а хемоглобина - изследвайте се. Баща ми стигаше до болници от нисък хемоглобин - не че не приемаше храни, които съдържат желязо, а явно червата му бяха доста зле и не можеха за извличат микроелементите от храната и от хапчетата, които му даваха. Помогнаха му прочистване с разделно хранене, пробиотици, фибри. Между другото край Брезник има минерален извор Желязна вода - много силно минерализирана, с много желязо, ако ви е близо възползвайте се.
Към №40 относно хроничния синузит, може би ще ти е странно това, което ще ти кажа - спри млякото и млечните изделия. Млякото е много силно слузообразуващо, задръства организма ти (в случая синусите и гърлото, а може и гинекологични - общо взето слузта трябва да излезе отнякъде). Най- полезното, което можеш да получиш от млечните са полезните бактерии от киселото мляко, най- вече лактобацилус булгарикус. Лошото е, че в киселото мляко по магазините често няма полезни бактерии. Имай предвид, че въпросната слуз от млечните се трупа и в червата, като по този начин възпрепятства усвояването на веществата от храните.

43.   За свтовъртеж, ако е постоянен най - добре да се направи доплер, може да има стеснение на артериите, които крувоснабдяват мозъка. Друия вариант е шип, той дразни и предизвиква световъртеж. При мен 3 години минаха за да се разбере най - накрая какво ми има. А аз си знаех, че не е на психическа основа.

44.   № 43 какво ти имаше накрая

45.   Вродено стеснение на вертебралните артерии. И симптомите се получавали след 20 г. възраст, а аз съм на 22 :(

46.   37 номер.. Вие не сте луда! Това си е чисто депресивно състояние.. проблемът е че това не онази депресия, която се проявява когато сме разстроени и се маха.. това е вече Депресия в целия си смисъл.. тя не отминава.. възможно е да Ви държи и години, освен ако не посетите психотерапефт или психолог, а другия вариянт е да си внушавате, че всико е наред и няма причина да се растройвате и т. н... но тук е нужна воля.. Все пак не изпадайте в паника.. щом се осъзнавате, значи е на добре! Не се предавайте, говоря за всички.. Психическата нагласа е най-важна!

Аз съм номер 26, все още имам изтръпване от време на време.. но е по-добре от преди година.. не разбирам.. не предприех почти нищо за тази глава, а е по-добре.. всеки ден имам изтръпване, понякога силно, понякога слабо.. Нямам рак.. правих си изследвания, съгурно имам засегнат нерв.. но понякога съм добре.. Главата ми е толкова хаотична, прави какво си иска..

47.   аз също искам да се включа към вас , това което описвате го имам от три години.първо което почуствах е едно бръждене в главата , после получих и сърцебиене за този момент се оправих с един валидол. Но от тук нататък започна кошмара , това замайване ми направи живота ад. То не бяха ходене по лекари и гадатели , за да намеря някакъв лек , две години се лекувах при хомеопат и накрая си имам това замайване , последно , което ми откриха е , че имам синузит .Та искам да попитам ако някой е имал замйване от синузит да каже как се излекувал от това нещо , синусите ми са пълни с гной и беше ми предложена пункция , която отказах. Посъветвайте ме как да постъпя сега

48.   Здравейте, аз съм на 18 имам същият проблем от 3, 4 години. Ходих по различни лекари, но всички казват различни неща. В началото казваха, че е от годините и ще го израста, но изобщто не е така, после една невроложка (която беше по-зле от пациентите си) ми искара няква епилепсия, макар, че нямам симптоми за тази болест, направи ми ЕЕГ и ми изписа някакви скъпи хапчета, от които миставаше по-лошо и ги спрях. След това казаха анемия.. последно ходих при един професор, той ми каза, че нямам никаква епилепсия, но и той не можа да ми каже повече и ми исписа някакви слаби успокоителни.. не знам вече не мога повече, така не съм пълноценен човек. В крайна сметка едно е сигурно - всичко е на нервна основа! Единствения съвет, който мога да ти дам е да не пиеш всичко, което ти исписват, да си имаш добър режим на хранене и на спане и нещото, което ще ти пимогне най-много - излизай, колкото може повече (пеша) това те разсейва и наистина помага малко или много :))

49.   Аз съм автора - минали са 2 години и нещо и още съм замаян, единствено не съм ходил на доплер. Пречи ми в работата - не мога да се концентрирам, а на моменти адски ми се доспива, понякога целия ден съм разсеян и замаян и ми се спи. Не знам от кво е.

50.   Направени ли са ти хормонални изследвания - щитовидна жлеза, надбъбреци... , непоносимост към някои храни също води до такива симтоми, синдром на хроничната умора (лаймска болест), електролитен дисбаланс, витаминна недостатъчност, хронична инфекция, хепатит, но винаги първо се изключва нарушено оросяване на мозъка с доплер. Необходим ти е специалист, който да ти назначи изследванията и много средства за да си ги позволиш. Чакането най-често не лекува.

52.   До номер 48. На 24 години съм излизам спортувам спя по 8 часа имам хранителен режим и до мене стигна това нещо. От 1 седмица след всяко събуждане съм като пян и това продължава докато не си легна. Не съм в депресия или нещо такова имам стимул да тренирам но как да тренирам все едно съм изпил 6 бири... Лекарката вчера ми каза да пия айряни.. и вода и петък да ходя на преглед и да ми прави кръвна картина. Каза да спра добавките.. пия протеин креатин и аминокиселини но съм сигурен че не е от това. Та дано всичко се оправи. Последния месец се претоварих за 20 дена имам 15 дежурство от по 12 часа ходя след нощни на фитнес и се надявам от това да е проблема. Чета много коментари че хора не смеят да станат от леглото си. Ако е така ще се радвам да помогна на някои, едно тичане в парка ще свърши работа само не се залежавайте и не се отчайваите всичко се превъзмогва.

53.   Номер 52 какво стана с теб намери ли някакво решение на проблема си ,ако си пиши , много ми е любопитно какво са ти казали лекарите и как е изследването ти .

54.   Може ли някой да помогне със съвет или някакво лекарство от два месеца имам замайване. Всичко се случи като чели нещо ме удари в главата примълня ми до припадък. И така съм с тази замяност нямам апетит. Чувствам се едно не съм на себе си.

55.   До автора!
И аз съм така вече 12 година. Аз сам пил какво ли не. Имам и всички иследвания на цялпто тяло, няколко пъти.! Това си е депресия. Трябва сами да се борим с нея. Да не мислиш за това, да не ти пука. Няма ти нишо. Просто имаш страх, че ще ти стане нещо. И от това очакване идват всичките тези симтоми. Знам, че е много трудно да не мислиш за това. Но там е проблема. И ас още се мача с него. Успех и и да не ти пука. Ще мине само, ако не му обръща внимание.

1-50 от 95