Споделена история от Здраве

Опит за бебе
Здравейте, от 6-7 месеца правим опити за бебе. Цикълът ми по принцип преди да започнем идваше на 20-24 дни. Откакто сме започнали всеки месец ми закъснява с 9-12 дни. Този месец вече е както преди 20-24 дни. Нормално ли е да бъде така?

Коментари

1.   Възможно е да правиш спонтанни аборти още първата седмица от зачеването. Сподели на гинеколога си.

2.   Не. За гинеколози не си ли чувала?

3.   Лекар

4.   (живея в гората, лекар не знам какво е и никога не съм чувала за тях)
номер 2 - ходих и каза, че няма нищо притеснително
номер 3 - ходих

5.   Яж повече храни с витамини, салати с магданоз и други полезни храни за да не ти закъснява или на гинеколог ако е друго.

6.   Не се притеснявай, миличка!
Ние с жената почти 2 години целенасочено работихме, докато стане! Разбирай - цикли-микли, винаги свършване на мисионерската, тя лежи поне 1/2 час по гръб, след като я напълня...
Даже по едно време се бяхме отчаяли - ходих да си правя изследвания на семето, консултации и т. н. За малко и нея да я пратя.
Но докторите казаха: "Не стане ли за 2 години - тогава бийте камбаната! ". И... малко преди да изтече този срок - стана! :)
Второто вече изобщо не беше планирано. Просто го обърнахме на нормален секс без презервативи и без никакво съобразяване, и то си стана след 3-4 години...

7.   От гинеколог до гинеколог има голяма разлика, затова посети най-добрият специалист!

8.   Преди няколко години и ние правихме опити за бебе и аз бях супер стресирана. Броях дни, изчислявах овулация, пиех витамини... и не и не. И накрая лекарката ми каза "Момиче, бебе не се прави с термометър и календар, а с любов! " И стана. Имам дъщеря на 6.

9.   "Бебе не се прави с термометър и календар, а с любов! " - прекрасно казано!

10.   "Бебе не се прави с термометър и календар, а с любов! - прекрасно казано! "

Да, като израз звучи добре, но не винаги е истина!

Хайде обясни го това на семействата, които не могат да имат деца с десетилетия и изобщо!

Защото, ако Бог не благослови - никакво дете няма да се появи!