Споделена история от Здраве

Широки рамене
Здравейте хора, проблема ми не е особено важен виждам че тук има хора със доста сериозни проблеми, но се надявам че ще помогнете и на мен.

Имам доста широки рамене на 13 години съм момиче от София не тренирам нищо чувала съм, че при брейк танцовете раменете стават по широки, но аз не танцувам брейк нито нещо друго.
Много обичам да нося дънкови якета и т.н. но с тези рамене стои ужасно. Лицето ми е доста малко и вероятно за това изглежда така.

Знаете ли какво да направя за да ги намаля някакъв спорт ще помогне ли или няма начин?
Благодаря предварително извинявам се ако има правописни грешки.

Коментари

1.   Нищо не можеш да направиш. И моите са така, това е генетика, като плувкиня съм в раменете. Костната ти система е построена по такъв начин. Пусни си дълга коса. Като порастнеш, ще се уравновеси всичко, а и ще ти порастнат и гърдите. Има и много известни жени и модели с такива рамене, а през 80-те са били и на мода - слагало се е и подплънки в сакта, за да ти изглеждат раменете широки!

2.   Това е ген.И не е грозно,а е красиво има симетрия,има хубав вид цялото тяло.Дане би да искаш да приличаш на круша-отгоре много тясна а в ханша,задните части като паралия.Знаеш ли колко много хора искат да имат спортно тяло като теб.Мъжете не харесваме круши.Един мъж,който си поддържа тялото и спортува няма да хареса тяло тип круша а ще хареса теб.Малка си,но след време ще разбереш,кое е красиво.