Споделена история от Здраве

Moля ви за помощ (проблем със срамната устна)
Добър ден. Аз съм момиче на 14 и НЕ водя полов живот. Проблема ми е такъв. Едната ми срамна устна е почерняла и се е уголемила доста, за разлика от другата. Лошото е че ми пречи и когато вървя. Усещам дискомфорт. Страх ме е да кажа на майка си, защото мисля, че може да предположи, че водя полов живот, а аз ПОНЯКОГА само маструбирам, но не вярвам да е от това. Моля ви за помощ. Дайте ми съвет и ако някой е имал същия проблем нека сподели какво е направил.

Коментари

1.   Няма нищо срамно, мило дете. Казваш на мама и при личния доктор, защото това, което описваш е доста обезпокоително.

2.   Не е от мастурбирането. И на мен ми се е случвало на твоята възраст, просто май растяха...
Откажи се от прашките и много тясните дънки, носи памучни гащички и гледай да са широки долу...
Иначе, изчакай малко, понавикни на женските си органи, продължавай с мастурбацията и изчакай. Може и да си леко суха долу, ще си дойдат нещата на мястото, ще видиш.
Случва се много-много рядко, но се случва, просто малките срамни устни да пречат. Тогава се прави интервенция с лазер при пластичен хирург.
Но мисля, че при теб не е това, по-скоро грешно бельо, сухо влагалище, прекалено тясни дънки!!!

3.   Според мен тези зачестили теми за увиснали устни ги пуска един и същи извратен чичко.
В тях подхваща нескончаеми диалози сам със себе си и публикува линкове към порно сайтове за огромни срамни устни.
Просто в предишната тема беше много съмнително това как всяка от пишещите стотина-двеста жени се оказа с този тип отклонение и как пък на всеки от пишещите мъже това харесва безкрайно.

4.   Teмата не е ебавка, а доста ме притеснява. Не бих се бъзикала с нещо такова ;)

5.   Измий се със смрадлика и ще ти мине. Преди 1 година и с мен беше така надуха се страшно беше, като се измих спаднахаи си върнаха нормалния вид. Можеш да си я купиш от аптеките, вари се като чай и се миеш :)

6.   Е, ти ако на майка си не кажеш на кого? Върви кажи й няма нищо срамно, това че не й казваше то е срамното.