Споделена история от Здраве

Болка в яйчниците
Здравейте. Предварително се извинявам, ако съществува вече такава тема. Просто нямам много време, което да отделя, за да търся и разглеждам в сайта. Исках просто да чуя няколко мнения по моето проблемче. Ще съм ви благодарна. От сега искам да кажа, че ако някой младеж или хора, които си нямат друга работа и просто гледат да се бъзикат с хората, пишат просташки коментари, тук е моменът да спрат да четат. Благодаря! :) ...

Та, сега към проблема ми. Аз съм на 19 (почти на 20) и отскоро си имам сериозен приятел. Снощи решихме да пробваме да го направим, но решихме първо (понеже съм девствена) той да пробва с пръсти. Както и да е пристъпихме към действие, болеше много, не беше адска болка, абе, предполагам нормалното чувство. :D ...
В крайна сметка нищо сериозно не стана, нито имаше кръв, нито нищо, от което съдя, че може би не се е скъсал хименът... Оставихме нещата така...

Днес обаче, когато се събудих усетих болка в яйчниците си... Та, въпросът ми е, дали е възможно да е от снощната занимавка, понеже до сега не ми се е случвало... Не се плаша, може би ще отида и да не гинеколог. Просто исках да прочета няколко мнения на жени, които са компетентни по този въпрос или са го изпитвали същото. Благодаря Ви, че отделихте 2 минути от времето си и прочетохте историята ми. :) К.

Коментари

1.   Не мисля, че болката в яйчниците е от.... пръста. Имам един въпрос тъй като не разбрах правихте ли секс или само с пръсти? Мой съвет:ако си решила да започнеш да водиш полов живот, давай го по-смело! Недей да мислиш за ципата и не започвайте с пръсти а с нежни ласки, който да те възбудят. Моят първи път беше одавна, но помня че болеше малко и не ми тече кръв, но и изобщо не ме е било страх. Иначе имам приятелки, който може да се "похвалят", че ги е отворил пръст:D

2.   Послушай 1. Не е от това иначе, може би ще ти идва скоро... или имаш възпаление някакво на пикочната система. Сложи си малко топла ел. възглавница на мястото, ще те облекчи.
Другият път го направете смело. Вземи си кондоми и лубрикант, няма да те боли с него...

3.   Благодаря за даденото мнение, оценявам го! И мисля да те послушам. Още веднъж, благодаря! :)

4.   здрасти... мм болка в яйчниците може да бъде от всичко... простуда, наближаващ цикъл, цистит или др. най-добре отиди на преглед вместо да разчиташ на хора който няма ни най-малка представа от полови органи (май не се изразих правилно, но се надявам да ме разбереш) мен ме отвориха директно без пръсти и без др. играчки :D така, че моят съвет е да го направиш както ти се иска :) успех и лека вечер.

5.   2. и 4. - Благодаря за мненията, които сте написали...
2. - Дойде ми в началото на месеца, така че варианта с цикъла го изключих моментално... , но може би е от простуда. Благодаря ти за съвета.
4. - Права си, но просто исках да получа поне малко информация по темата. Благодаря, лека вечер и на теб! :)

6.   Не, не е от това. Ако все още те боли направи си гореще баня от СМРАДЛИКА, помага за всичко, и е много полезна. Но все пак отиди на лекар. УСПЕХ! ЛУДКАРКАТА