Споделена история от Здраве

Не мога да ви опиша как се чувствам и как изглеждам
На 45 години съм, висока съм 1.58 см, а тежа 124 кг. С тези килограми съм от 4-5 години. Истинско чудо е, че все още нямам някое сериозно заболяване, свързано с това свръх тегло. Не мога да ви опиша как се чувствам и как изглеждам. Моля ви, от сърце, помогнете ми!

Коментари

1.   Отиди на лекар, диетолог или друг, прегледай се при личния лекар и той ще ти каже.

2.   Бягай до припадък, само с бягане се свалят кила като хората... диетите са безполезни, сваляш а като престаниш с диетата и пак качваш, хапчета и такива простотии за отслабване не помагат, доктора ще ти наговори куп глупости и ще се пхарчиш много лошо...бягай, в бягането е спасението:)

Примерно ние в хасково си имаме два три стадиона, и бягам си ей така за здраве от време на време и миналия ден забелязах че съм свалил 5 килограма... а знам от личен опит, че това помага:) много свидетели мога да ти докарам. Прави си по колкото можеш обиколки някаде и след време ще има видим резултат! Пожелавам ти УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ !!
М на 16г. 70кг.

3.   Имате ли хормонални проблеми? Какво е състоянието на щитовидната жлеза? Имате ли проблеми с ендокринната система? Първо би трябвало да се уточни естеството на проблема Ви. Има много широка гама от медикаменти и хранителни добавки. Медикаментите не са безобидни и трябва да се приемат под строг лекарски контрол - става въпрос за редуктил, ксеникал и др. От хранителните добавки има голямо разнообразие - Захир, Но па слим на Ботаник, Редукция, Кафе Вита голд, китайски чай Ин хуа и много други - да не ги изреждам. Захир е един препарат с много балансирана формула и без странични ефекти. Би трябвало да се съчетае с определен хранителен режим като се стремите да приемате храна с нисък гликемичен индекс и около 1000 ккал.

Наблегнете на зеления чай, фибри, подходящо балансирана храна по отношение на витамини и микроелементи, протеини - има много литература на тази тема. И разбира се подходящ двигателен режим. Необходимо е поне 2 литра вода да се пие дневно. Най-добре е да се консултирате с диетолог и да обсъдите подходящото меню за Ва Успех

4.   Наи доброто лечение е спорта можеш и да си тренираш йога вкъщи. Забрави диетите от които драстично се отслабва, а после двоино повече качваш. Пожелавам ти от сърце да се оправиш.

5.   Здравей,
С диетите е трудно. Със спорт още повече, особено ако никога досега не си се занимавала с "някакво движение".

Но чуй ме единственото решение което знам и със сигурност работи е: Нисковъглехидратна диета до 3 месеца + аеробни занимания (ходене на велоергометър и т.н.) по 40 мин., 3 пъти седмично. Уверявам те за 3 месеца можеш да отслабнеш с 30 кг. После обаче идва трудното. Да задържиш килограмите. Вярвай ми, аз лично отслабнах с 35 кг. за 2,5 месеца. После 2 години ограничавах калориите в яденето, докато организма "запамети" новия "начин на живот". През това време продължих и с аеробните занимания.

Но ако трябва да бъда искрен, не на последно място имах и сериозна мотивация. Бях влюбен. Успех.

6.   Здравейте, не се отчайвайте! Има много начини за сваляне на килограми, но за всички е необходимо воля и постоянство.

Мисля да ти предложа да опиташ при д-р Емилова-последователка на Лидия Ковачева. Хем ще имаш лекарска консултация и мисля, че ще имаш успех. Аз две години ходя на Боровец при нея, нямам много излишни кила, но имам здравословен проблем, който лекувам по този начин.
Желая ти Успех.

Здравето и Красотата заслужава този, който умее да се бори за тях.

7.   Няма страшно не се притеснявай има милион начини да
отслабнеш. Моя приятелка имаше проблем с килограмите.
Дълго се изтезаваше с глад и какви ли не хапчета, но
накрая откри диета и чрез разделно хранене (тази диета
набляга на месото) за 2-3 месеца отслабна с 20 кг.
УСПЕХ! :)))

8.   Здравейте,

За съжаление не разполагам с много време, за да ви дам подробна информация, но за мен лично диетата на Д-р Дюкан е изклюително ефикасна. Чували ли сте за нея- според мен -не, иначе досега щяхте да я започнете.

Купете си книгата му- ''Как да отслабнем завинаги''(10 лв).Задължително е да я прочетете.
Най-важното е,че при тази диета НЯМА ГЛАДУВАНЕ.
(ще спомена само,че диетата на Емилова е:
1/много скъпа - заради огромните й хонорари и
2/ основана на гладуване- а кой иска да гладува?

Забележителен е начинът по който Дюкан е открил диетата- негов изключително пълен пациент отчаяно му поискал съвет как да отслабне без да си върне килограмите, помолил доктора само за едно- да не го лишава от месо, тъй като го обожавал.
Дюкан в отговор му казал,след като обича месо, да яде 5 дни само месо и да дойде след 5 дни отново.
След 5 дни килограмите били с 5 по-малко....
Това слага началото на тази велика диета -според мен, а и не само според мен.

От 1 месец я спазвам и свалих 6 кг.Без глад, без лишения.

А тук- в този форум (http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=515)
- ще намерите толкова много информация и жени във вашето положение, които се подкрепят, че неусетно ще свалите килограмите (една от участничките (Данибалабани) - доволно пълна- за 9 месеца е свалила 43 кг.!-има и снимки- не мога да ви опиша разликата-тя е ДРУГ човек!.Ще ви пусна нейни снимки в другия пост, за да се убедите с очите си.

Не чакайте, а се включвайте!!!!!
Резултатът е гарантиран.

9.   Здравей!И аз като теб преди бях много пълничка,правех много диети пиех много хапчета и спортувах но ефекта след това го нямаше свалиш 2кила качиш после4 кг,аз мога да ти препоръчам едни хапчета за отслабване казват се лида аз си го поръчах отwww.moetotialo.hit.bg и свалих 8 кг за един месец,а от моята приятелка знам че колкото повече са килограмите толкова повече сваляш,желая ти успех аз бях 85 кг и след втората опаковка вече сам 70 и сам много доволна !

10.   Здравей мила,темата е стара но реших да пиша защото все още може да имаш този проблем аз тежах 150 кг сега тежа 60 пробвах какво ли не единственото което ми помогна това беше резекция на стомаха след операцията не съм имала абсолютно никакви проблеми и свалих много бързо за тези килограми които си мисля че няма друг начин поне за мен нямаше... така че... те съветвам да потъсиш материали по въпроса и за миг да не се замисляш... аз разбрах че живота има и друго лице напълно съм наясно как се чувстваш ако имаш желание остави някакви коардинати за да ти дам направо телефона на доктора!!!