Споделена история от Здраве

Помогнете с избора на витамини
Здравйете, понеже от 1 година водя доста заседнал начин на живот, искам да си вдигна малко енергията и да мога да тръгна да спортувам. Имам нужда от някакви имуностимуланти, или витамини, които да дават достатъчно енергия за деня и да са истински, а не 20 таблеки за 2 лева.

Препоръчайте ми истински мултивитамини, или имуностимуланти, които да ми помогнат да укрепна и да изляза от застоялото положение в което се вкарах.

Коментари

1.   Здравейте
За да имаме достатъчно енергия и нашите клетки да бъдат правилно нахранени се нуждаем от прием на суперхрани.
По-долу ви представям цитам от книгата на Дейвид Улф"Суперхраните-храна и лекарство на бъдещето".
Дейвид Улф-признат за един от най-големите нутриционисти на нашето време. Счита се, че неговите познания в областта на суперхраните са ненадминати.
"Суперхраните са едновременно храна и лекарствено средство, те имат елементи и от двете. Те са едни от най-силно действащите, свръхконцентрирани и богати на нутриенти храни на Планетата. Много повече заслужават цената си от нашата обичайна храна, която ни засища, но вече не ни храни. Суперхраните имат способността да увеличават с пъти жизнената сила и енергията на нашето тяло. Те са оптималният избор за подобряване на здравето като цяло, както и за подсилване на имунната система и детоксикиране на организма. Суперхраните удовлетворяват и надвишават потребностите на човешкото тяло от белтъчини, витамини, минерали, от незаменими мастни киселини. Консумирането на суперхрани допринася за естествено регулиране на метаболизма и теглото и здравословни хранителни навици. Суперхраните ще ви улеснят при детоксикацията и преминаването към по-здравословни храни като цяло. Те представляват внушителна част от хранителния пъзел, тъй като са естествен източник на чисти и несъдържащи хормони, пестициди и химикали: протеини, минерали, антиоксиданти, гликонутриенти, витамини, ензими, коензими, незаменими мастни киселини, полизахариди. Суперхраните ще ви помогнат да направите всичко това без да трябва повече да взимате синтетични хранителни добавки от неживи витамини и минерали. "
Втози сайт нямам право да правя реклама на определени суперхрани. Ако искате да се свържете с мен и да ви покажа материали по въпроса, в темата за
"Депресия, бензодиазепин, панически атаки"имам посочен адрес на електронна поща.
Желая ви всичко най-добро!

2.   Витамините не дават енергия. За да получиш енергия достатъчно енергия за деня трябва да се храниш през деня.

3.   Яж плодове и зеленчуци- ябълки, моркови, мандарини, портокали и изобщо цитрусови плодове, млечни продукти. Това се сещам.

Кумчо Вълчо

4.   По принцип каквито и изкуствени витамини да пиеш не са толкова полезни, колкото ти си мислиш. След като изпиеш първата опаковка, после един месец не трябва да пиеш. Вредни са, защото, каквито и да са изкуствените витамини, те са изкуствени и в тях се съдържа химия. Аз бих ти препоръчала да ядеш много плодове. От тях ще си набавиш витамини. Една чаша портокалов сок, съдържа нужните витамини за неспортуващ човек. Сушените плодове са мощен имуностимулант.
~Кървава победа~

5.   Аз лечна си копувам бирена мая това са таблетки продават се по аптеките обаче си копувай германска много витамини съдържа. Може и да си купиш центрум това са таблетки които съдържат абсолютно всички витамини ама са скъпички аз не съм си копувала ама от познати знам че са около 50-60 лв

6.   №5, Да ми кОпиш и на мен, че мен ме мързи да си кОпувам...

7.   Най добрите витамини са Бирената МАя вземи си от аптеката 7 лева струва 125 таблетки само че си вземи от Германската бирена мая тя е най качествена Българските им нямам доверие.

8.   Като искаш истински витамини яж плодове и зеленчуци. Тези таблетки не ти помагат с нищо...
Лола

9.   Аз лично пия от тези, защото имат всичко. Мултивитамини и минерали, 300 таблетки, с еднакво съдържание като витамините Centrum, които се водят едни от най-добрите, но са и дота скъпи. Ако пиете по 1 на ден, тези витамини ви стигат за една година и са на цена $9. 58
http://iherb. com/p/10525? rcode=nov505

Перфектно съотношение цена качество!