Споделена история от Здраве

Ваксина против рак на маточната шийка
Здравейте, имам един въпрос, който е много важен за мен!!!
Ето го и него: Когато се прави ваксина против рак на маточната шийка нужно ли е даденото момиче да не е правило секс, и ако го е правила дали ваксината ще подейства? Благодаря Ви предварително!!

Коментари

1.   Да, нужно е - ако си правила все пак, преди самата ваксина се прави текст, дали самата ти си носител на вируса. Ако си носител, ваксината вече е излишна. Ако си правила секс само с кондом, голяма е вероятността все още да не си се заразила.
Предварителният тест май струва към 150 лв.

Аз самата се чудя, дали да си правя тази ваксина, почти съм сигурна, че не съм носител на вируса. Проблемът е обаче, че на Запад има и лоши отзиви. Говорила съм с немски гинеколог с име по темата, според него е глупост и печатане на пари, защото имало много вируси, като в различните райони и държави преобладавали различни вируси. Ако се успокоиш след ваксината и не си правиш цитонамазки, може и ефектът да е отрицателен. Времето ще покаже, дали масовата ваксинация на момичетата ще намали реално болните от рак на маточната шийка.

2.   Аз знам, че презервативът не предпазва от въпросния вирус. Най-добре е да се консултираш с лекаря, който евентуално би те ваксинирал. Моята майка искаше да ми слага такава ваксина, но се сети доста късно

3.   2, не е така. По принцип не се дава никаква гаранция, разбира се, но всички гинеколози, които съм питала ми казват едно и също - нищожна е вероятността да се заразиш, ако си ползвал кондом. Факт е, че нямам никакви бели, зелени, бембени течения, други гинекологични проблеми, а правя секс само с кондом и само с един човек. Не е късно и за теб, ако си била само с едно момче и си ползвала презерватив. Освен това, ако си първото момиче на това момче, а той на теб първият, и без кондом няма как да те е заразил. Споко значи

4.   Мерси, определено ми помогнахте!!!

5.   аз си поставих ваксината преди три години и съм много доволна, това, което се пише на напоследък са някакви пълни глупости, България е 25-тата страна в ЕС, в която се поставя тази ваксина, вместо да се радваме...
http://www.bnews.bg/article-38242#

6.   До номер 5- Извини ме за въпроса, но в какво по-точно се изразява "задоволството" ти от ваксината???

7.   тъй като съм правила секс а майка ми не знае.. ако ми правят ваксината и кажа че не съм правила ще стане ли нещо?

8.   И аз като №6 искам да питам номер 5, в какво се изразява задоволството и?
Аз спрях децата си на времето от ходене на училище, за две години, докато намеря решение да не им слагам "малоумните ваксини", което се оказа, че се прилага от огромен брой хора/ живея в Америка/.

Решението беше много просто, на базата на пострадали хора и децата им от ваксините на Рокфелер и сие.

Тепърва ли ще се ограмотяваме, аз мислех, че вече се знае.

Та значи, те не могат да лекуват рак, а изнамериха ваксина!!!!

Ей, приятели, дайте малко да помислим!!!!

Не ви ли стигат тъпите ваксини против грип, ами и за рак ми говорите?

Направо беснея, като си помисля, що за наивност и уви, ще ме извините, но и глупост.

Аз написах проста форма, в която съобщавам на училищните власти, че моите разбирания/ религиозни, философски/, както искате ги наречете, не ми позволяват да поставям каквито и да е ваксини на детето си, за което съм първо отговорна аз и съпругът ми.

След като първия път медицинската сестра изсъска в лицето ми, че детето ми не може да се запише в училище без ваксини, на другия ден отидох с писмото и КРАЙ!
Занесеш ли такава форма, те дори нямат право да те питат, ама защо!!
Защото законът ти позволява да ги съдиш.

Надявам се и в България да се създаде такъв закон, защото много родители са на кръстопът.

А доктори, които знаят проблема и са "ваши" хора, изливат ваксината в мивката, разписват се, че детето ви е ваксинирано и край! Говоря за обикновените ваксини!

А вие ми говорите за РАК????

Осъзнайте се, моля ви!

9.   Точно така, №8! А за овцете, които седят и чакат овчарят и стадното куче да решат всичките им проблеми, по-добре да гледат филма "Ваксинациите - скритата истина" (Vaccination: The Hidden Truth) - има го и на YouTube, и на Колибката, стига да имаш желание да го изгледаш.

10.   Не знам дали да ваксинирам дъщеря си.

11.   Аз имам молба, нека задаваме този въпрос и да го коментираме при всеки възможен случай.

Познавам лекари, които отричат ваксините но не смеят да го заявят на глас.

Трябва да им помогнем.
Всеки родител трябва да решава сам за децата си, дали да ги ваксинира или не.

Бебето само на няколко часа се ваксинира.

Има ли официална статистика, колко деца са си отишли още първия ден!

Да не говорим за 16 000 деца с ауитизъм в България.

Питайте лекарите, които ви предлагат каквато и да е ваксина, какво е съдържаниято и и да ви покажат опаковката.
Питайте ги имало ли е доброволци при изследване на тези ваксини.
Какви са резулатите?

Защото, какви могат да бъдат изследванията за ваксина на рак на шийката на матката, едно момиче ще чакаме да стане 50 годишна жена и евентуално да се видят резултатите.

С други думи, опитните мишки са всички тези, които слагат "доброволно" тази ваксина и всички последствия си остават за тях, а за науката "постиженията".

Няма да се уморя да повтарям, ваксинирането е право на избор, избор на родителя!

И досега на въпроса, как едно неваксинирано дете е опасно за едно ваксинирано, абсурдите са оромни като отговор.

13.   Аз искам да попитам дали може да се прави секс преди слагането на последната ваксина?