Споделена история от Здраве

Закъсня ми с цели 20 дни
Здравейте, искам да ви споделя моята история и да получа отговор ако е възможно. Цикълът ни закъсня със цели 20 дни купих си тест за бременост на 10 ден оказа се, че не съм. След една седмица си купих още една за да съм сигурна пак е отрицателен. Не съм бременна но защо ми закъсня толкова друг път не ми се е случвало такова нещо. Не знам какво да правя дали да изчакам още малко или е време да ходя на гинеколог чесно казано и малко ме е страх. Моля посъветвайте ме?

Коментари

1.   Не се притеснявай. Понякога се случва. На мен например по веднъж в годината ми прескача така през двайсетина дни и после пак си е точно и на време. Вече ако минат 2 месеца без да ти е идвало тогава вече е учудващо. Така че не се притеснявай толкова.

2.   Отивай на гинеколог, ако си бремена ще покаже /трябвало е да идеш по рано ама нейсе/.

3.   Ами на мен доста често ми закъснява както казваш и ти. Дори се е случвало да не ми дойде до три месеца и след това всичко си е както преди.

Не се притеснявай от гинеколога той няма да ти навреди, а напротив.

4.   Олее на мен ми е закъснявало с 2 месеца или 3 и не сам се притеснявала нит сам прайла тестове ама тва беше одавна и не сам бременна хах а ти за някви 20 дни радвай се че ти закъснява няма да се занимаваш ся кво.

5.   При мен също тестовете бяха отрицателни, но въпреки това не ми идваше... гинеколога ми откри кисти на яечниците, които бяха малки и с лекарства всичко си дойде на мястото. Случвало се е и от притеснение да ми закъснее. Това да не те успокоява... отивай на лекар. УСПЕХ :)

6.   И на мен ми закъсня с 15 дни, тестовете бяха отрицателни и се бях шашнала да ходя на лекар, но ми дойде. От стрес понякога така става или от смяна на сезоните. Притеснително би било редовно да се получава такова закъснение. Един път годишно е в рамките на нормалното.

7.   Охх айде айде мен не ми е идвало от 3 месеца пък нищо ми няма. и на теб нищо ти няма. Просто мн се притесняваш.

8.   На мен също ми е закъснявало но до 20 дни толкова не най-много до 8-9. Правила съм си също тестове отрицателни са били. Забелязала съм че понякога се получава и от смяна на сезоните или притеснение да ти дойде или до ти закъснее.