Споделена история от Здраве

Светло червен цикъл, но не е розав !
Здравейте! Значи искам само да попитам дали е нормално цикъла ми да е светло червен, но не розов и това значили че е цветна бременост. На мен винаги ми е идвало само 3 дни, 1-я ден е слабо на 2-я ден е силно а на 3-я ден вече почва да намалява към 4-я ме цапа само и вече 5-я ден не ми идва. И така значи винаги е било така, но нормално ли е ако цвета е малко по червеникав а не тъмен или кафяв, и при цветната бременост съм чувала че само цапа по 2, 3 капки например съвсем малко и е било някво си розаво. И цветната бременност рядко ли се случва или е нормално. И искам да ви кажа само че когато ми тече не е ацки много смисал да ми цапа панталоните (можеби защото слагам по големи превръзки) но не ми идва и съвсем малко може да се каже че си тече нормално НИТО ПРЕКАЛЕНО МНОГО НИТО ПЪК ПРЕКАЛЕНО МАЛКО. Превръзката я пълня в втория ден винаги. И както казах по горе 1 и 3 ден не ми тече много а само на втория особено като спя и на сутрента се сабудя (извинявам се гнусно е да го кажа, но просто искам да обесня по подробно) И ми тече нещо като парченца месо! (извинявам се от ново в момента ми е гнусно да го пиша). Такаче нормално ли е това нещо да ми тече и да е нормално червено леко светло и някък си водно.
Мерси предварително за мненията ви.

Коментари

1.   :D Най смешно- противната история, която съм чела до сега!
Не мисля, че имаш цветна бременност, :))))) представям си как ти тече месо!

2.   Да, може да е цветна бременност. Просто провери, а не питай.

3.   Момиче, цветната бременност е рядко нещо, но не е зле да помислиш за контрацепция - кондоми, противозачатачни, за да не си биеш мозъчето с глупости.

Иначе, според мен, трябва да се консултираш с гинеколог, за да се пообразоваш на тема менструация, цикъл, течения и контрацепция

4.   "Месото", което ти тече, е съсирена кръв и съединителна тъкан от матката-когато яйцеклетката ти узрява по време на овулация, матката набъбва-подговтя се да "приеме" евентуално оплодената яйцеклетка. И после по време на цикъла, изхвърля тази тъкан и кръвта под формата на цикъл. Опитах се да ти го обясня така, че да ме разбереш; потърси в нета информация за менструацията и ще видиш колко много неща пише по въпроса не леснодостъпен език. А това колко пълниш превръзката е строго индивидуално.

5.   Абе хора образовайте се!!! Месо-пхах. В чичко гугъл ще намериш всичко

6.   Ами събирай си "месото" и после си направи суджук с него! :)

7.   МЕСО - ХАХАХАОХАХ :Д...

- Дидито

8.   Предварително се извинявам за мнението, което ще дам, защото то няма да е много приятно и много по темата. Първо, смятам, че трябва да се научиш да пишеш грамотно (а чак след това да правиш секс и да се притесняваш дали си бременна, както се казва) Все пак четене, писане се учат в по-малките класове. Докато четох писмото ти, дори не успях да се съсредоточа върху това, което си писала, заради елементарните грешки, които си допускала - НЕ розЕво, а розОво; НЕ аЦки, а аДСки ; НЕ сутрЕнта, а сутрИнта ; НЕ сАбудя, а сЪбудя.
А сега малко по темата : Вместо да се консултираш и да пишеш във форуми, или където и да е, има специализирани органи за консултация и това са гинеколозите. Те най-добре ще ти кажат какво ти е, дали си бременна и т. н.
П. П. Освен ако не си мушнала бръснарското си ножче там (вътре) и не си се нарязала, няма как да ти тече "месо". Бива ли да мислиш, че ти тече месо... Господ да чува, да брани! ...

9.   Здравейте хора :).. имам едно притеснение относно това което сте обсъждали по-горе.. но все пак реших и аз да споделя.. миналия месец когато ми дойде мензиса ми закъсня с 3-4 дена и не ми тече особено като нормалните пъти както си ми идва.. тече ми малко, но и се нормализираше.. и ми беше само 3-дена на 4тия вече ми спря... сега ми идва пак със закъснение от 2 дена но ми тече доста малко и е светло червена кръв и има малко ръждив цвят също.. с приятеля ми принципно го правим без презерватив но се пазим не е свършвал в мен.. а пък този месец го правихме и със презерватив.. притеснявам се дали това не е цветна бременност четох на много места неща за това но все пак реших да споделя мнението си тук някой по-опитен ако може да ми каже нещо по въпроса.. ( извинявам се ако не съм се изразявала с точни думи ) :)

10.   Бременна си, ходи на лекар и мисли име

11.   Здравейте имам един въпрос и ако някой може да ми отговори, ще му бъда много благодарна:). Цикълът ми този месец дойде точно на време, но има нещо което забелязах.. На вторият ден, което ме притеснява. Първите дни по- принцип ми по обилен.. Докато този не е точно така... Имаше цикъл но не е това, което трябва да бъде, освен това кръвта ми е светло червена, досега не ми се случвало! Направи ми впечатление, че на третият ден ми е много оскъден... много малко, освен гърдите ми са по твърди от обикновенно по време на цикъл или след цикъл... на моменти ми се гади... направих си тест, беше отрицателен.. Днес ми е четвърти ден и май ми свъши... Понеже от 12 часа нямам и капка цикъл... в сряда ми е прегледа при гинеколога.. Доста време в които да си набия големи филми... Ако някой има мнение да ми пише... За да издържа до сряда... Без филмите... Благодаря предварително :)

12.   Здравейте аз имам абсолютно същия проблем ако мога да го нарека така. нямам. търпение да отида на гинеколог моля се всичко да е наред