Споделена история от Здраве

Ефикасна диета
Здравейте! Жена на 24 съм, фотомодел по призвание и преводач по професия :) Наскоро, някак без да се усетя (може би покрай многото празници), съм качила 2, 2. 5 кг., а след седмица ми предстоят жизненоважни снимки :))

В момента съм 46, 5 кг. и бързо трябва да вляза в рамките на 43-44, защото дрехите, с които ще снимаме нещо леко са ми отеснели :( Нисичка съм, далеч съм от вида "жив скелет" - едва 165 см. съм висока, затова и не ставам за манекенка :), но пък се снимам с удоволствие.

Понеже рядко ми се случва да напълнея повече от половин килограм (от юношеските си години нося един и същ размер дрехи - раснах каквото раснах до осми клас :)), сега съм изпаднала в тих ужас... шегувам се:)

Можете ли да ми препоръчате някой режим, с който за седмица да успея да ги смъкна тези 2 килограма, дето тъй ме мъчат, защото ще стане гаф, а дрехите и без друго са ужасно тесни. И много моля, не се хабете с коментари: "ама толкова си слабичка, как ще ставаш 43 кг.? ! " - моля ви, мили хора - изглеждам добре, имам нормално телосложение, явно кокалът ми е лек, защото повярвайте, изобщо не съм скелет. Имах приятелка, болна от анорексия (имаХ, защото вече е добре), и отлично знам кое е красиво и кое - кльощаво.

Надявам се модераторите да публикуват историята ми :) Лек и позитивен ден от мен!

Коментари

1.   няма такова чудо за съжаление. Ако все пак успееш, свиркай повечето жени ще сме ти мноого благодарни

2.   Номер 1, има, със сигурност има.

Авторке, предполагам, че не не си от този тип, дето ще стои пред компа и ще набива чипс в търсене на идеалната диета ( тип да свалим 10 кг за седмица, без никакво старание ).
Щом си на зор предполагам ще правиш всичко.
Само с диета не е сигурно да се получи ефекта, не ти знам телосложението и метаболизма.
Купи си зелен чай, пий по 2 пъти на ден.
Сутрин, след събуждане пий чаша топла вода с лимон.
Бягай всяка сутрин, ако имаш възможност по 20-30 минути, можеш преди бягането да пиеш Л-карнитин.
Относно диетата - има много възможности, прочети в интернет за 3 или 5-дневните. Ако кажеш какво обичаш да си похапваш и какво не, мога да ти препоръчам нещо.

Лоша

4.   Зелева супа - вземи рецептата от чичо Гугъл. Златна е тазу супа.

5.   Яж само яйца и салата айсберг. Аз така се орелефявам ако съм се омазнил.

6.   Благодаря за съветите, радвам се, че някой е прочел темата ми и е отделил време да коментира :) Всъщност и аз като повечето хора обожавам сладко и тестени храни, въпреки, че се старая да ги консумирам с известна мярка :)
Всъщност днес разбрах колко много обичам мандарини - и понеже имат около 350 Ккалкг., реших от утре да започна един много странен режим - на час по мандарина - до когато ми се яде :)) Така мога да живея от тук до края на света :)
А лимончета обожавам - също и тренирам йога :)
Благодаря за съветите, ще пиша дали това мандариненото нещо действа или съм в пълно заблуждение :)
Лека вечер :)

7.   Не знам за другите коментари но всеки ден над 30 минути хубаво, интезнивно кардио и хубаво хранене - без въглехидрати вечер - само на закуска и след тенировка. Без сладки, тестени и т. н. И както казах - всеки ден кардио и ще успееш.