Споделена история от Здраве

Какво може да е?
Мъж на 25 съм. Преди 5-6 месеца имах връзка с обвързано момиче.

Тя твърдеше че приятелят не можел да я задоволява и общо взето само се чу*ахме. Направи ми впечатление че на нея не й пукаше да ли ще бъде с презерватив или без... Толкова много ме желаела че не я бъркало, но аз настоявах винаги да го правим със. Обаче се случи един път аз да нямам и тя извади някакъв съмнителен и нещо не го сложи като хората, в смисъл беше ми само до половината на члена.

Тогава не ми пукаше много за болести, а гледах по скоро да не посея нещо, и го направихме като основата на члена ми имаше контакт с нейните секрети. На следващия ден забелязах раничка на пениса си където е бил в контакт със секретите на мадамата. Не обърнах особенно внимание и тя си изчезна.

След няколко месеца попаднах на статия за сифилиса и тогава вече много мъжката се изкорках. Отидох веднага при личния си лекар и му казах че съм 99% сигурен че съм пипнал сифилис. Пуснах си изледвания за СПИН, сифилис и некви други, а моя личния ме спече супер много и ми вика че сифилиса не се лекувал, а само утихвал за някой и друга година и после пак се проявявал, и че се живеело към 10 години но накрая много гадно се умирало. Каза ми че спина бил по културна болест от сифилиса и че накрая направо окапваш и направо си викам живота ми свърши.

Нарочно не сложи презерватива като хората!!!

Слушал съм какви ли не случки от рода на как момче и момиче, които са ХИВ поситивни, упояват свясно момче и момичето прави секс с него без презерватив за да го зарази и него със СПИН и много други такива.

Викам си поне на тая мърша ще и покажа как ще заразява хора таи съзнателно и се наканих да я закарам извън града под някакъв предлог и да я гръмна (имам газов преработен в боен) и да я закопая на дълбоко, а после да отида да се метна от някой висока сграда (15 етажен блок например) с главата на долу че с газовия може и да не се получи.

Тъкмо вече бях обмислил всичко и ми излизат резултатите от изледванията ОТРИЦАТЕЛНИ!!! Направо 100 тона канара ми падна от сърцето!!!
Въпроса ми е на друг случвало ли му се е подобно нещо?

В смисъл, сигурен съм че имаше раничка на следващия ден след половия акт, но тя изчезна много бързо, буквално за един ден. Цвета й беше на, нали знаете като се пожулиш как раната потъмнява като зараства, е такъв й беше цвета и от страни имаше засъхнала жълта слуз от рода на тая като си изцедиш пъпка как се появяват бели кръвни телца мисля че са.

Нямам нито обриви по генитралиите, типични за хламидиите. Мислех си може да е генитален херпес, но изчезна много бързо.
Някаква идея какво може да е?

Коментари

2.   Щом презарватива е бил само на половината от пениса значи се е получило натриване.. А ако мацката не се е навлажнила много може и от това да е..

3.   Слушай сега, пич... Направил си изследвания - отрицателни са. Не си вкарвай повече филми в главата. И на мен ми се е случвало да си въобразя, че съм болна от нещо и точно това втълпяване може повече да ме разболее. Така че успокой се и си гледай кефа - здрав си!
Иначе доколкото секса с презерватив - винаги със и няма да те притесняваш и си купувай повече да имаш в теб да не ти се налага да разчиташ на отговорността на друг...
П. П. и СТИГА СИ ЧЕЛ ДИАГНОЗИ В НЕТА! Не се знае от какъв източник са и колко са верни...

4.   Смени си личния лекар!

5.   От автора: И аз гледам да не се вкарвам във филми, но след тая случка не съм си и помислял за секс. Просто вижте в гугъл изображения на болни от сифилис в напреднал стадий и ще разбере защо. Вече изкам само да си намеря едно девствено момиче, да се оженим и да не поглеждам друга. Направо се бях отписал от живота. Минах поне през един, два кръга на ада, е не през всичките девет де.
Ако пак правя секс ще е с 5-6 презерватива един върху друг. Травмиран съм до края на живота си. Сега даже и не си помислям да доставям удоволствие на жени чрез орални ласки.
Свърши се с пълноценния ми полов живот :(((
Това което преживях не го пожелавам на никой, дори и както се казва на най големния ми враг!

6.   Авторе, съжалявам за случилото ти се - кой, каквото сам си стори, няма кой да му го стори...

Иначе, има какво мислиш, че девственото момиче, няма да ти изневери ли?
Дори обвързаната мадама, с която си бил, някога е била девствена. Това е глупост.

Намери си стабилно момиче, точно, което ДА ТЕ ОБИЧА, да е ВЛЮБЕНО В ТЕБ. Направете си тестове, обясни ? за приблема си и ще те разбере.
Само влюбената жена е вярна. Девствена е била всяка жена, дори болната днес от венерически болести.

Смени си личния лекар!

Лаура

7.   Авторе, ти си болен, но не с тялото, а с ума си. Не е нормално това, което пишеш и мислиш. Първо - сифилисът се лекува на 100 % ако е хванат в първа или втора фаза. нелечим е само сифилисът в последна фаза. После - тези мисли за убийства и самоубийство - имаш много сериозен психически проблем. Него трябва да лекуваш. Освен това си разивил тежка форма на хипохондрия.