Споделена история от Здраве

Болки в дясното подребрие
Здравейте изкам да сподяля моят проблем с вас и много ще се радвам на полезни съвети.

Проблемът ми е от вече две години. Пояби се след прекаран грип през зимата. Болките ми започнаха между дясните ребра и ясно си чуствах, че ме боли именно там. Ходих при личният ми лекар и тя ми обясни че може да е услойнение от грипа и да ми се е увредил нервът който минава там. Изписа ми лекарства пих ги и получих временно облекчение но не за дълго.

Започнах работа в градския транспорт като шофьор на реис и тогава проблемът ми се задълбочи. След работа когато си лягах вечер на гръб имах чустжото че ребрата ми ще изкочат наван, все едно че ме пробиваха отватре. Докторката ми ми изписа диклак които пиех и малко ме поуспокояваше но не ми минажаше.

Прати ме на невролог тя ми изписа инджекции които сложих но пак без ефект. Направих снимки ренгенови кадето ми казахано и на тях не излезе нищо. Неврологът ме прати на чернодробен доктор. Той от негова страна ми пусна ацат, алат, пълна кръбна картина, урина. Ацатът и Алатът ми бяха завишени два или три пъти над нормата но тои ми обесни че е от курсовете на лечения които съм правил и ми изписа карзил за 3 месеца по 3 на ден без никъкъв алкохол.

Изпълних и това но не видиах подобрение, между друлгото и на екограф ме прати но ниамаше проблем и там. Преди година преживях и тежка катастрофа. Веднага след нея бях на преглед но доктора ми каза че освен охлозванията ми няма нищо. Забравих да кажа че тогава бях на 25 а сега сам на 27 и болките си ми стоят. Сега дори осещам болки и в гръбнака. Незнам какво вече да предприема!! Извинявам се за правописните грешки!!

Коментари

1.   Когато пишеш тука бъди по-внимателен допуснал си доста да кажем технически грешки. Поискай от личния лекар да ти пусне нови изследвания идентични с тези който са правени за работата на черния ти дроб. Грипните заболявания макар и рядко дават усложнения, които могат да се проявят дори след много години. Мажи мястото на болката с нещо загряващо няколко дни и виж ще има ли резултат. попитай лекаря си може ли да направиш един курс от една седмица с рибено масло. При всички случай обаче ОТИДИ ПАК НА ЛЕКАР.