Споделена история от Здраве

Оплешивяване
Главата ми оплешевява все повече. Какво ще ме посъветвате да се обръсна ли нула номер. Момичета харесвате ли мъже с бръснати глави?

Коментари

1.   Да, аз си падам по гологлави. Намирам го за много секси. Светът не свършва с липсата на коса! Убедена съм, че ще си секси и без нея. ;)

2.   Ба, плешивите приличат на дезодоранти рол - он. Моля ти се, присади си коса, ако си обръснеш главата е още по-грозно! Вземи мерки, успех!

3.   Здравей моят приятел имаше същия проблем но един доктор ни каза да купим от аптеката един мисля че беше белгийски шампоан казва се ПРЕГАНЕ трябва да го ползваш редовно за да има ефект той струва около 7лв. изпитано средство няма да ти навреди УСПЕХ.

4.   Това което ще ти предложа ще прозвучи ужасно но има ефект-смесваш барут и чесън и мажеш там където нямаш коса. А ако това ти се струва абсурдно закупи си Екзематин С лусион от ветелинарната аптека и се мажи редовно,но не прекалявай

5.   Истината е че е по-добре в случая да е с гола глава отколкото с прическата на някой дядо-недопустимо е това////айде не пишете глупости-с гола глава си е перфектно...само напред

6.   Да обрасни си главата!Аз лично много си падам по мъже с бръснати глави,дори карам мъжа ми да си брасне главата...макар че ни иска,но...:)нали знаете че жената става малко по нахална ако не и се угоди?Така че майа ми е вече с бръсната глава!

7.   От автора
Благодаря ви за мненията!
Вече от няколко месеца редовно си бръсна главата до кожа и се чувствам добре.
Не си личи плешивината, а и приятелката ми ме харесва така повече и казва, че повече няма да ми позволи да ходя с коса. Казва, че така съм изглеждал много секси.

8.   аз също имам проблеми с косата и мисля да си обръсна главата