Споделена история от Здраве

Треперене в областа на устата
Здравейте на всички!! На 20г съм и имам проблем. Не мога да се усмихна като хората... Като се усмихна и нещо все едно се притеснявам и ми трепери в бузите или по точно в областта на устните... Какво може да е това? Много неприятно... :( Моля за съвет ?

Коментари

1.   И на мен ми се случва понякога. Нерви, слаба нервна система. Трябва да не се напрягаш, да живееш по-сопкойно, може да пиеш мента-глог-валериан. Иди и на лекар, сигурно ще ти предпишат милгама или други подобни. По-малко кафе и кола, енергийни напитки.

2.   Благодаря за съвета, но искам да кажа, че аз изобщо не пия кафе, а какво е милгама??

3.   Таблетки с витамин Б за нервната система, доста силни са, скъпички, по-добре да ги пиеш или по малко и най-добре след консултация с лекар. Успех :)

4.   И на мен ми се случва, от какво може да е това? Също ми трепери ченето.

5.   Моля за още съвети ;( автор

6.   Аз като дете и младо момиче имах този проблем, откакто съм по-уверена в себе си и не се притеснявам не ми се е случвало. При мен беше само отляво. Може и да е било недостиг на витамини от групата Б. Аз спирах да се усмихвам когато ми се случеше. Ако още го имаш този проблем мога да напиша още неща по темата.

7.   Аз още имам този проблем. При мен обаче е като се усмихвам почва да ми трепери и е доста неловко, започвам да се притеснявам и опитвам да се прикрия по някакъв начин. На 18 години съм. Ако може някой да ми даде съвет какво да правя ще съм много благодарен

8.   Засегнат лицев нерв. Може дори да се случи след прекарана вирусна инфекция като грип B. Консултирайте се с невролог или неврохирург.