Споделена история от Здраве

Направих нещо ужасно
Здравете,от одавна чета историите в сайта,но чак сега се пристращих да пиша. Може би защото сега се нуждая от съвет. От известно време съм много депресирана, всичко наоколо ме дразни, при най- малкото нещо и вдигам скандал на приятеля ми или на сестра ми. Нямам желание за нищо и по цял ден седя пред компютъра. Така вчера останах сама и се чудех какво да правя. Не знам как ми хрумна, но напъхах едн дезодорант във вагината си. А сега ме е страх,че може да съм се наранила. Мисля, че може да се получила раничка или нещо такова.
Помогнете ми!

Коментари

1.   Ми по-добре другия път по внимателно, има вибратори за тая работа :). Едва ли ти е станало нещо.

2.   Само един въпрос. Дезодоранта във вагината ти какво общо имаше със скандалите и депресията? И все пак единствения начин да го провериш със сигурност е да идеш на гинеколог.

Поли

3.   Ами какво да ти кажа аз също съм много нервна, крещя, хвърлям, викам, но това е защото тази година ще кандидатствам, постоянно издънки някакви и нямам приятел и много фактори. А за дезодоранта нз.. не мисля че ти е станало нещо.

4.   И кво може да ти стане? Ако си си направила раничка щеше да те заболи доста. Няма страшно. Гаджето поема много по-сериозни неща (бухалки, тенис ракети, компютърна мишка). Беше много свестно момиче, но я провалих. И аз съм от няколко дена пред компа, но за щастие скоро заминавам от БГ и няма да е така. Вземи се разходи малко. А и да имаш раничка ще зарасне не я мисли. П..... е здраво нещо.

5.   Направи си вагинална промивка, като за начало. Можеш да си купиш дамски душ от всяка аптека. Дезодорантът може да е бил замърсен, все пак него няма кой да го къпе :) А относно депресията вземи си домашен любимец, за да те разсейва. Успех :)

6.   Ако ти пари или те дразни по добре иди на гинеколог но ако не изпитваш болка и дразнение значи ти няма нищо и все пак аз на твое място бих отишла на гинеколог.

7.   Нормално е да ти пари, въпреки че мъж ти го казва. Дезодоранта съдържа най различни метилови алкохоли, аромати и др. които понякога зачервяват и кожата, камо ли вагината ти. Попаднали част от тях по флакона след употреба, може да предизвикат раздразнение на това нежно място. Следващия път измивай подобни предмети които си пъхаш там. Или им прочети инструкцийте за употреба, че да си наясно за какво служат по предназначение.

8.   Ами по добре си копи вибратор.

9.   До № 8 - кУпи ;)

10.   Успокой се.. и аз съм го правила мн мн пъти нищо ти няма ;) личен опит най много няколко дена след това да те боли но нищо повече няма проблем! ;)

11.   Cтранен начин да намериш решение предлагам ти другия път разходка в парка сама за да исчистиш ума си гледай повече филми - комедий. Аз така се оправям и аз имам издънки много ми пада захарта като ме изпитват по ФВС но не ми пука преодолявам го.

12.   е другия път си напъхай един ролон и няма да има депресия

14.   Ами не знам как да започна, имаме в 8 клас една учителка която е ужасна. Тя ми смъква оценките винаги, а аз от много време и набирам.... И така един ден в час по физика, само да кажа, че той не видя взех дневника и написах 6. Оххх гадно ми е какво да правя? Моля пишете

15.   Това за оценката, моля сложете го
те го в истории, аз сега видях

16.   А после извади ли го?